Tor Kisielin

Moderatorzy: bullet, songoku

Awatar użytkownika
patbaj
Posty: 113
Rejestracja: środa 12 gru 2012, 22:01
Lokalizacja: ...

Postautor: patbaj » czwartek 26 wrz 2013, 20:18

no weekend ma być +15 stopni i słonko...
LEWA W GÓRę!
Awatar użytkownika
RobakWNW
Posty: 86
Rejestracja: poniedziałek 16 wrz 2013, 11:18
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: RobakWNW » czwartek 26 wrz 2013, 22:49

Czytając tematy o wypadach na tory mam nieodpartą ochotę kupić sobie torową zabawkę :) Nawet kosztem auta na co dzień hahaha :)
Awatar użytkownika
Kwazi
Posty: 94
Rejestracja: środa 21 sie 2013, 23:56
Lokalizacja: SCZ

Postautor: Kwazi » czwartek 26 wrz 2013, 22:57

dajcie sobie już spokuj z torem,tym bardziej kartingiem
nie dogrzejesz na takim małym obiekcie optymalnie opony,przy tej temp która teraz panuje

dla ostrej zabawy sezon się już skończył
pozdro!
tora!tora!tora!
Obrazek
Lester
Posty: 1552
Rejestracja: niedziela 30 wrz 2012, 21:50
Lokalizacja: Glasgow

Postautor: Lester » piątek 27 wrz 2013, 00:20

dajcie sobie już spokuj z torem,
dokladnie , ja sobie juz dawno odpuscilem
Awatar użytkownika
Slajciak
Posty: 863
Rejestracja: czwartek 27 wrz 2012, 10:24
Lokalizacja: Polkowice

Postautor: Slajciak » piątek 27 wrz 2013, 07:29

Nigdy z Kisielina nie zrezygnuje. TO calkiem inny tor i tez fajna zabawa. Nigdzie nie doszlifujesz technike jak tam. Mozna pocwiczyc wolne zakrety oraz przerzucanie motocykla.

Poza tym na SD odrazu szybciej Slawiniaka i mala patelnie przejedziesz
Awatar użytkownika
A.S.
Posty: 790
Rejestracja: niedziela 30 wrz 2012, 20:51
Lokalizacja: SMY

Postautor: A.S. » piątek 27 wrz 2013, 10:18

Ale Kwazi nie pisze żeby sobie dać spokój z KISIELINEM czy kartingami :) TO JEST OSTATNIA OSOBA której coś takiego przeszło by przez klawiaturę ;-) .. tylko ogólnie z TOROWANIEM .... Żeby jeździć na tym poziomie po kartingu to otwarta głowa i technika + koce nie wystarczą >>> bez słońca i gorącego asfaltu a nawet ciepłego powietrza które nie będzie na tyle zimne że potrafi wystudzić opony jak mocno wieje ... to po prostu zabawa w ruska ruletkę ... to tylko kwestia czasu kiedy wyjebiesz ;-) ... Ani "S"-y ani floresy nie pomogą. Oczywiście można pojechać z nastawieniem na wyjebkę w sensie ćwiczyć mózg w ogarnianiu odjazdów tyłu .. ale jak odjedzie przód .. to będzie bolało ;-) ... chociaż w sumie zima idzie >>>>> można naprawiać :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Pozdro !!
BERLUSCONI

Postautor: BERLUSCONI » niedziela 02 lut 2014, 00:35

...
Ja chętnie bym się wybrał w weekend. Lub Cervenohorskie Sedlo
Na czervonohorskim trzeba uważać. Co jakiś czas policja robi tam łapanki. Przeważnie w weekendy i po jakiejś wywrotce motocyklisty. Zakładają tam kamery i bramki czasowe robią fotkę i czekają na dole na delikwenta. W tamtym sezonie złapała mnie tam nieoznakowana skoda ale dali mi pouczenie bo akurat tylko tamtędy przejeżdżałem :mrgreen:
Awatar użytkownika
A.S.
Posty: 790
Rejestracja: niedziela 30 wrz 2012, 20:51
Lokalizacja: SMY

Postautor: A.S. » sobota 08 lut 2014, 12:30

Mnie tam dojebali 60 km od tych winkli i że byłem moto po wizycie na torze to byli święcie przekonani że złapali jednego z takich zapierdalaczy tam ... Dużo by pisać a historia znana tutaj .. w każdym razie do dzisiaj sprawa nie zamknięta ciągle mnie o coś szarpią listami .. a już ponad 1200 zł wyjebałem na te ich sądy, kurwy pepickie .. a mnie nie zatrzymali za prędkość czy cokolwiek innego .. zatrzymali do kontroli zwykłej po czym uznali że mam nieczytelna tylną blachę .. bo dwie litery lekko przetarte na dole samym ..
Tam nie ma po co jechać .. szkoda czasu i pieniędzy .. lepiej pokisić ogóra na Radomiu albo nawet parkingu pod Biedronką ...
Pozdro !!
Awatar użytkownika
jewon
Posty: 926
Rejestracja: poniedziałek 01 paź 2012, 23:53
Lokalizacja: TW89AA

Postautor: jewon » sobota 08 lut 2014, 20:01

będziemy tamtędy jechać przejazdem w drodze na rozpoczecie
Awatar użytkownika
patbaj
Posty: 113
Rejestracja: środa 12 gru 2012, 22:01
Lokalizacja: ...

Postautor: patbaj » czwartek 13 lut 2014, 20:30

lepiej pokisić ogóra na Radomiu albo nawet parkingu pod Biedronką ...
w moim przypadku to pod Lidlem ... pod biedą nigdy hehe

[ Dodano: 2014-03-17, 19:59 ]
jakieś plany co do Kisielina? ktoś się wybiera w najbliższych weekendach? jest sens tam jechać przy +10st?

[ Dodano: 2014-03-19, 22:42 ]
w weekend 19-21 stopni - wybiera się ktoś na kisielin?

[ Dodano: 2014-03-22, 19:11 ]
Kisilin do końca marca otwarty dla motocykli i dla kartów. Sesja po 20 min. Dziś 4 kierowników na supermoto i tylko ja na sporcie oraz 3 gokarty. tor był mega nagumowany. po godz. 13 trochę popadało i ponad 30 min wysychało.
Ogólnie pierwszy raz na torze - bardzo mi się podobało
LEWA W GÓRę!
Awatar użytkownika
A.S.
Posty: 790
Rejestracja: niedziela 30 wrz 2012, 20:51
Lokalizacja: SMY

Postautor: A.S. » wtorek 27 maja 2014, 23:09

W ta niedziela jak mi sie uda spierdoli? z chaty to BAWIM SIę na KISIELINIE .. Jak co to wbijać ... :-)
Pozdro !!
Awatar użytkownika
patbaj
Posty: 113
Rejestracja: środa 12 gru 2012, 22:01
Lokalizacja: ...

Postautor: patbaj » wtorek 03 cze 2014, 22:12

a w niedzielę 15-06 może ktoś chętny na kisielin?
LEWA W GÓRę!
Awatar użytkownika
A.S.
Posty: 790
Rejestracja: niedziela 30 wrz 2012, 20:51
Lokalizacja: SMY

Postautor: A.S. » środa 04 cze 2014, 15:45

Ja będę po Panooni więc raczej odpadam ... Teraz w ten weeknd jest super z tego co pamiętam bo jest i sobota i niedziela ....
Ja ostatni wypad zaliczam do mega udanych ... ŚCISŁA czołówka .. razem z Marcinem M. ( mieszka 60-70 km od toru i jest tak codziennie niemal od 6 lat ;-) ) .. idziemy równo pełnym ogniem :-) .. Tylko zawodnicy SM ze ścisłej czołówki MP są szybsi na okrążeniach bo nadrabiają slajdami przy wejściach w winkle ... :-P ... Telepanie kiery na wyjściach od dźwigania przodu w górę już opanowałem .. koło na prostej po wyjściu z lewego winkla też .. ale powerslajda na wejściu nie zrobię z tej prostej przyczyny że dla mnie jest to obecnie niewykonalne :-( .. nawet jak zbijam z tych 174 km/h z drugiego biegu na jedynkę ( spróbowałem tak 2 razy ) to niestety antyhopping nie daje rady uśliznąć koła :-( .. trzeba by zbić z 200 na 3-cim na jedyne ;-) ... a tego chyba w ogóle nie da rady tam zrobić .. JA NIE UMIEM :-( .. a hebluję poza tym tak ostro że za dużo tego wszystkiego jest naraz :lol:
JEST FAJNIE .. szkoda że tak ogromne koszty które jak na karting są zbyt wielkie żeby tam jeździć co niedziela czy co weekend ( na dwa dni ) ....
Może w lipcu znowu się uda .. bo czerwiec napięty ;-)
Pozdro !!
Awatar użytkownika
zbycho
Posty: 84
Rejestracja: czwartek 21 lis 2013, 20:14
Lokalizacja: wodzisław

Postautor: zbycho » czwartek 05 cze 2014, 16:18

Arek w jakim terminie jedziesz na panonie bo tez się tam wybieram :-P
Awatar użytkownika
A.S.
Posty: 790
Rejestracja: niedziela 30 wrz 2012, 20:51
Lokalizacja: SMY

Postautor: A.S. » czwartek 05 cze 2014, 20:12

No tera :-) 11-12.06 z Fialą ..
Potem też z Fialą >> 24-25-26.06 Brno i dwa dni w MOŚCIE !!! SZUKAM DRUGIEGO BO PÓKI CO SAM jestem :-( ... Czyli 1200 km samej jazdy Vitem ;-) ... Ojjjj będzie bolało i dupsko i portfel jak nie znajdę drugiego do busa ..
Potem ledwo wrócę a lece na Slovakiaring ( wariant 4 ) z MM ... oj będzie sie działo :-) .. Potem już czilałt w lipcu >> pewnie zaliczę SD jakoś na początku .. czy w środku .. potem kartingi .. potem wczasy od 21 ( 8 dni ) ... potem SIERPIEń pewnie jakieś Brno ( wolne jazdy ) lub FUNCUP ... no i KARTINGI :-) nagminnie !!! Może kolejny SD .. ale jakoś mnie nie ciągnie na te śmieci jak spróbowałem dużych torów na południu ;-) !
Pozdro !!

Wróć do „Sport Motocyklowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości