Tor Radom - ustawki

Moderatorzy: bullet, songoku

Awatar użytkownika
A.S.
Posty: 790
Rejestracja: niedziela 30 wrz 2012, 20:51
Lokalizacja: SMY

Postautor: A.S. » piątek 06 cze 2014, 22:35

Tak czy inaczej ... ja jednak stanąłem na głowie i wbrew wszystkiemu, wszystkim i całej logice >> JADOM NA RADOM jutro i pierdolecie po całości 8-)
Pozdro !!
Awatar użytkownika
Grom
Posty: 83
Rejestracja: niedziela 17 lut 2013, 10:57
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Grom » piątek 06 cze 2014, 22:37

To sie widzimy jutro ja tez napewno bede na drugą sesje ;-)
GPX600R->ZX6R->ZX9R->ZX10R
Awatar użytkownika
A.S.
Posty: 790
Rejestracja: niedziela 30 wrz 2012, 20:51
Lokalizacja: SMY

Postautor: A.S. » piątek 06 cze 2014, 22:57

Z tego co czytam na reszcie forumów to szykuje się ekipa mocna jak hoojjjj ... Aż się zastanawiam czy opon nowych nie zapodać bo chciałem śmieci te co mam teraz zjeździć .. a tu bedzie kopetyszyn jakich mało :mrgreen:
Pozdro !!
Awatar użytkownika
songoku
Posty: 2604
Rejestracja: niedziela 30 wrz 2012, 21:02
Lokalizacja: Wuwua
Kontakt:

Postautor: songoku » piątek 06 cze 2014, 23:20

wstydu nie może być :-P :lol:
Awatar użytkownika
Grom
Posty: 83
Rejestracja: niedziela 17 lut 2013, 10:57
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Grom » niedziela 08 cze 2014, 10:34

As, Songoku, Majkelek i inni Dzięki wszystkim za mega wypad, cenne rady i dobre sciganie ;-) Na Radomringu dawno nie widziałem takiego skladu torowców ;-)
GPX600R->ZX6R->ZX9R->ZX10R
Awatar użytkownika
songoku
Posty: 2604
Rejestracja: niedziela 30 wrz 2012, 21:02
Lokalizacja: Wuwua
Kontakt:

Postautor: songoku » niedziela 08 cze 2014, 10:42

hehe... spoko, miło było poznać :-)

fajnie było się pokręcić, choć moja jazda była daleka od dobrej ;-)
Awatar użytkownika
majkelek84
Posty: 1326
Rejestracja: niedziela 30 wrz 2012, 20:50
Lokalizacja: Warszawa - Bielany/Białołęka

Postautor: majkelek84 » niedziela 08 cze 2014, 12:10

Trzeba przyznać było fajnie zobaczyć stare i nowe mordy :mrgreen: :mrgreen: :-P

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
bullet
Posty: 796
Rejestracja: czwartek 27 wrz 2012, 11:22
Lokalizacja: Oleśnica

Postautor: bullet » niedziela 08 cze 2014, 12:48

fajnie fajnie , robi Nam sie fajna druzyna forumowa ;-)
zx9r - Z1000 - ZX10R
Awatar użytkownika
A.S.
Posty: 790
Rejestracja: niedziela 30 wrz 2012, 20:51
Lokalizacja: SMY

Postautor: A.S. » poniedziałek 09 cze 2014, 00:26

Noo .. ładnie .. z tymi mordami to pewnie do mnie :) .. Ale spoko do 16:05 było zajebiście :-P
A jakieś filmiki macie :-) ?
Majkel jak masz więcej fot to kopsnij na allegrosa@gazeta.pl

Ja się powoli sklejam .. będzie OK .. no ale Panoonia przepadła :-(
Pozdro !!
Awatar użytkownika
sidoema
Posty: 283
Rejestracja: niedziela 14 lip 2013, 16:51
Lokalizacja: WARSZAWA

Postautor: sidoema » poniedziałek 09 cze 2014, 08:19

widzę , że mało ludzi było :)
Awatar użytkownika
levis
Posty: 1357
Rejestracja: czwartek 27 wrz 2012, 10:32
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Postautor: levis » poniedziałek 09 cze 2014, 09:11

jakaś gleba była ? melduneczek proszę :-)

najgorszą glebą jaką widziałem na radomiu była gleba GSXR-600 z 2000r. Taki ładny błyszczący i przy 40km/h na takim zakręcie gdzieś wewnątrz toru uślizgnął się i tak niefortunnie poleciał, że trafił na spadek, trawę i kolejny kawałek torku, przy czym ten drugi kawałek toru był gdzieś tak z 0.5 niżej od tego na którym zacżął się ślizg.

Moto pokoziołkowało ze 2 razy, wszystkie plastiki połamane, lusterka pourywane, lampa przednia zbita i olej wyciekł. ALE RAMA CAŁA :P
www.motofreak.waw.pl - serwis motocyklowy w Warszawie. Zajrzyj a nie pożałujesz :-]
Awatar użytkownika
songoku
Posty: 2604
Rejestracja: niedziela 30 wrz 2012, 21:02
Lokalizacja: Wuwua
Kontakt:

Postautor: songoku » poniedziałek 09 cze 2014, 12:07

no to Arek był lepszy :-D
Awatar użytkownika
A.S.
Posty: 790
Rejestracja: niedziela 30 wrz 2012, 20:51
Lokalizacja: SMY

Postautor: A.S. » poniedziałek 09 cze 2014, 12:07

No niestety na sam koniec się zadziało .. gość na supermoto zahaczył wewnętrzną betonkę na prawym przy kiblach ( jadąc w prawo ) a że szykowałem się do ataku po zewnętrznej ewentualnie jakby go wyniosło chciałem skosić i od wew. go łyknąć, no to byłem dość napędzony do tego niestety tak jak pisałem na wyjściu na jego zewnętrzną .. w jednej sekundzie zobaczyłem jak się kotłuje przede mną on ( coraz bliżej koła ) a zaraz za nim wiruje supermociak ... Mając w oczach możliwość katapulty przez supremoto po uprzednim zrobieniu chłopu pasztetu z organizmu nawet nie było co dużo myśleć ( czy w ogóle jest taka opcja ? - wątpię ) i wszystko poszło z automatu >>> pełne złożenie, ponad 100 km/h z dobrym okładem.. ostra klama i się zaczęło ... wiele widziałem szlifów i gdybym nie przeżył tego mojego to bym nie uwierzył ile złego się może narobić takim głupim paciakiem !!! Od brody do mostka mam przekoszone wszystko .. oba obojczyki jak powyrywane - rękami bida ruszać .. mięśnie szyi jebią jak oszalałe .. W takcie tych kołowrotów dostałem Zx-em w klatkę i szczękę kasku .. wbiło mi łeb razem z szyją w kierunku żołądka ... przy pierwszym kontakcie z asfaltem mocno oberwała głowa z prawej strony i początek obojczyka od strony ramienia ..
Jakieś 1,5 godziny po wypadku i kilka razy już niestety, mam tak że dyńka się zawiesza i mimo że myślę normalnie to mówić nie mogę .. jest jakiś bełkot arabski :-( ... Z płuc coś się odkaszluje ... Obicia biodra czy tam otarcia prawej strony to już kompletnie mało dokuczliwe czy istotne są w porównaniu z resztą
Motocykl >>> dokładnie to samo ... wstępna ocena .. "nie jest źle" .. po rozebraniu wczoraj na tabletach co by rencami ruszać ( bo już nie wytrzymałem z ciekawości ) obraz nędzy i rozpaczy - stelaz tylny i przedni, łącznik wydechu z exupem - szrot, lamianty + zadupek + światła w nim - szrot :-( ... Szyba, rolgaz, wszelkiej maści wypełnienia w zadupku - wszystko połamane - ale do mozolnego posklejania .. Dostała laga lewa i felga przednia ( mam nadzieje że kurwa prosta bo już mi całkiem ręce opadną ) ... No i ogólnie jakoś tak nieciekawie :-/
Kombinezon - potargany na prawym przedramieniu .. w garbie dziura ( to jest dobre >> od tego jak nabiłem się na podnóżek leżącego supermoto ) ... buty jak po orce ...
Kask - szrot ... już tak przetarty że nikt o zdrowych zmysłach nie wpuści mnie w nim na imprezę u Fiali czy FunCup ... czarny styropian w środku już nie przypomina gładkiego ;-)
Na prawdę i to całkiem szczerze >> takich efektów zabawy na kartingu to bym się NIGDY nie spodziewał ... ślizg, przytarte crashe deko obitej dupy i kupy śmiechu to I OWSZEM !!! ALE TAKIEGO CZEGOŚ .. :-/ ... nigdy :evil:
No niby >>> jak się grubo idzie to i konsekwencje niechude .. ale strasznie mi żal i zły jestem okrutnie ..
Powoli dociera do mnie że co jest dobre do wózków kartingowych to nie jest dobre dla sportowych motocykli które zaczynają tam po prostu ostro dawać czadu w warunkach gdzie zabezpieczeń ZERO ... opony czy trawa to nie jest pułapka żwirowa wytracająca impet ... zryliśmy tam ten trawnik kurwa jak Rudy 102 połowę lasu .. powyrywane kępy trawy wielkości dna wiadra 40 litrowego .. To wszystko było i jest fajne .. ale tak ze 30 km/h wolniej i to WSZęDZIE a w niektórych miejscach i z 50 km/h wolniej - wtedy szansa na lekki wyjeb jest na prawdę dużo dużo większa .. Tylko że zaś z drugiej ... jak się ma stać źle to i w drewnianym kościele jebnie cie cegłówka w głowę :-P ...
Summa sumarum >>> cza walczyć i hoojjj 8-) !!!
Ten tydzień Panoonia poszła się jabać .. Może nie w ten ale następny weekend zrobię reaktywację na Kisielinie dwa dni .. albo pojadę po bandzie i RADOM :-) !!!
Bo przeca 24-25-26 Brno i 2 dni w Moście :-) ... trzeba być gotowym !! :mrgreen:
OBY NIE DO KOLEJNEJ ODSPRZEDAŻY !
Dobra .. koniec bo fajne ćwiczenie rąk ale już mnie bolą nie do zniesienia .. :evil:
Pozdro !!
Awatar użytkownika
bullet
Posty: 796
Rejestracja: czwartek 27 wrz 2012, 11:22
Lokalizacja: Oleśnica

Postautor: bullet » poniedziałek 09 cze 2014, 12:27

No to rzeczywiście lekko nie pykło :-/


zdążysz w tydzień zreanimować sebie i moto :?: ;-)


PS:Tak mi się przypomniało jakoś jak kiedyś pisałeś że jazda po drogach publicznych jest niebezpieczna :-P
zx9r - Z1000 - ZX10R
DANOZX
Posty: 34
Rejestracja: niedziela 10 lis 2013, 17:54
Lokalizacja: Sląsk

Postautor: DANOZX » poniedziałek 09 cze 2014, 14:00

Ważne że nastawienie bojowe zostało :-D

Wróć do „Sport Motocyklowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość