Tankpad

Czyli gadki o wszystkim i niczym

Moderator: songoku

Żwirek

Tankpad

Postautor: Żwirek » wtorek 25 lut 2014, 14:13

Cześć,

mam na swoim moto przyklejony tankpad, problem polega na tym że chciałbym się go pozbyć i przykleic nowy. Przy czym mam obawy cz tankpad nie zejdzie razem z lakierem... :) Jest jakis sensowny najmniej bolesny sposób na odklejenie TP ?
Awatar użytkownika
jewon
Posty: 926
Rejestracja: poniedziałek 01 paź 2012, 23:53
Lokalizacja: TW89AA

Postautor: jewon » wtorek 25 lut 2014, 15:43

nie ma opcji żeby zszedł z lakierem.chyba że zbiornik malował pan ziutek :-D
najprostrzy sposób-suszarka do włosów,wiuchasz gorącym powietrzem,klej mięknie i schodzi jak złoto,resztki kleju można potraktowac benzyna ekstrakcyjną ;-)
Awatar użytkownika
nitro99
Posty: 628
Rejestracja: środa 03 paź 2012, 23:10
Lokalizacja: wwa

Postautor: nitro99 » wtorek 25 lut 2014, 19:33

jewon dobrze prawi. można jeszcze szprej do usowania naklejek zapodać ale pomysl z suszarka zony/dziewczyny najlepszy tylko z delikatnej odleglosci i równomiernie nagrzewaj :)
wciągam hayabusy jak słoń dropsy nosem
Awatar użytkownika
bullet
Posty: 796
Rejestracja: czwartek 27 wrz 2012, 11:22
Lokalizacja: Oleśnica

Postautor: bullet » wtorek 25 lut 2014, 20:49

Wszystko też zależy od samego tankpada , od jakości itp... ja przerabiałem ten temat u siebie , ściągałem tankpad ( KEITI ) ze zbiornika bo musiałem dać do malowania zbiornik , tankpad zszedł bez większych problemów i nawet nakleiłem go drugi raz(w międzyczasie trzymałem go w woreczku zamykanym i trzymał później jak diabeł... także myślę że w Twoim przypadku nie powinno być również żadnego problemu , oby tylko nie był użyty jakiś mega hamsko mocno trzymający klej :shock:
zx9r - Z1000 - ZX10R
Żwirek

Postautor: Żwirek » wtorek 25 lut 2014, 21:48

Dzięki, w weekend przetestuje metode Jewon'a
Awatar użytkownika
Lolka
Posty: 624
Rejestracja: czwartek 21 lis 2013, 22:45
Lokalizacja: lubelskie

Postautor: Lolka » środa 26 lut 2014, 13:44

potwierdzam, suszarka do włosów to dobry patent, tylko że ja używałam jej w celu odklejenia naklejek ale tankpady też ładnie odchodzą :-)
Kai
Posty: 11
Rejestracja: sobota 25 paź 2014, 14:49
Lokalizacja: Opole

Postautor: Kai » sobota 25 paź 2014, 15:10

tylko cierpliwie grzej, zeby ci nie przyszlo na mysl, wbijac cos ostrego pod naklejke bo sobie porysujesz lakier.

grzej az bedzie taka miekka i sama odejdzie

Wróć do „Dyskusje pół żartem pół serio ”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość