Tor Poznań ustawki

Moderatorzy: bullet, songoku

Awatar użytkownika
Slajciak
Posty: 863
Rejestracja: czwartek 27 wrz 2012, 10:24
Lokalizacja: Polkowice

Postautor: Slajciak » środa 25 wrz 2013, 22:44

Wiesz A.S. ze mi wjechales na ambicje? ;]. Jezeli chodzi o SD to w zlozeniach jestes markez, musisz pocwiczyc tylko rozpalanie gryla i zabijanie bakteria ktora wszystkiego sie czepia ;)
Awatar użytkownika
A.S.
Posty: 790
Rejestracja: niedziela 30 wrz 2012, 20:51
Lokalizacja: SMY

Postautor: A.S. » czwartek 26 wrz 2013, 11:08

No tak ... teraz się podśmiewać będą :-( ...

A grilla umiem już - plecak Motogena dostałem za rozpalenie ogromnego ogniska które ktoś ułożył z rana jak 2 godziny lało ;-) .. litr podpałki wyjebałem ale hajcowało się że łojeju ;-)
No z bakterią gorzej ... faktycznie przyczepiła się i gryzie ;-) ...
Pozdro !!
Awatar użytkownika
songoku
Posty: 2604
Rejestracja: niedziela 30 wrz 2012, 21:02
Lokalizacja: Wuwua
Kontakt:

Postautor: songoku » czwartek 26 wrz 2013, 11:09

AS gratuluję życiówki :-D

W przyszłym sezonie w rookie idziemy :-D
Awatar użytkownika
A.S.
Posty: 790
Rejestracja: niedziela 30 wrz 2012, 20:51
Lokalizacja: SMY

Postautor: A.S. » czwartek 26 wrz 2013, 12:25

Nie... nie wiem co wy z tymi wyścigami ? Rinas to samo ;-) ... Mnie to nie kręci i wiem że sobie żartujecie ale ja na poważnie nie widzę żadnego sensu brać w tym udziału .. Po pierwsze NIE STAć MNIE .. trzeba mieć przynajmniej 70.000 zł na sezon żeby to miało jakikolwiek sens ... brać się za coś na co nie mam kasy ani czasu jest z góry bezsensowne ..
Póki co mam cel .. 1.45.0xx i w przyszłym roku o to będę walczył .. może uda mi się wyskrobać na 3 SD .. 6 dni powinno starczyć na wrócenie do 1.48-1.47 .. powalczenie o 1.46 i o utrzymanie tego tempa a potem atak na 1.45 ... takie są realia.
Opony mam .. koce, stojaki, napęd .. laminaty, felga, zawiecha z przodu, wyposażenie busa + namiot udało się w tym sezonie ogarnąć ... jest do dopracowania tylko kilka tanich szczegółów ..
Teraz tarcze z przodu, pompa hamulcowa i zaciski z ZX6 po 2009 roku .. do tego coś co mnie zabije finansowo czyli kombik + buty + kask ... tak że przyszły sezon nie rysuje się różowo a jak bym chciał jeszcze tylny zawias jakiś kupić - kurwa marzenia ściętej głowy :-( .. Tak że głównie małe tory + 3 SD .. może ze 3 razy Kisielin i może Słowacja lub Brno - RAZ.. i to jeśli uda mi się uzbierać przez zimę ponad 10.000 zł a do tego odpuszczę nowy kask i kupie tylko szybę i środek do Shoei`a ... aaaaa no i jeszcze prawie 4000 w Śląskim co muszę zepchnąć do końca tego roku :evil: .. więc już teraz wiem że ja zasadniczo odpadam w przyszłym roku z intensywnej jazdy ...

Ten sezon miał być full wypass .. pieniądze nie były problemem, tylko czas i praca a okazało się że już 23 kwietnia życie napisało swój scenariusz grając mi na nosie. Dlatego wole szykować się na gówno i cieszyć jak będzie lepiej a nie odwrotnie.
Podsumowując - sezon ogólnie udany .. czy skaczę z radości ? Raczej nie .. 1.47.6 to fajny czas, ale bez fajerwerków .. pozycja i ogarnięcie logistyki - też tak raczej po prostu - OK .... wylizanie ran też w sumie na PLUS ... uratowanie się z driftu po patelni ( Hmmm.. no tutaj może powinienem poskakać ;-) ) ...
Nie wiem jeszcze co z wałkami rozrządu w Kawie, nie wiem jak długo będę się jeszcze musiał procesować z tym oszustem z Łodzi ... komunia dzieciaka .. :roll: .... ciężko to widzę ...
Pozdro !!
Awatar użytkownika
songoku
Posty: 2604
Rejestracja: niedziela 30 wrz 2012, 21:02
Lokalizacja: Wuwua
Kontakt:

Postautor: songoku » czwartek 26 wrz 2013, 12:28

atam pierdolisz :!: :mrgreen:
Awatar użytkownika
sidoema
Posty: 283
Rejestracja: niedziela 14 lip 2013, 16:51
Lokalizacja: WARSZAWA

Postautor: sidoema » czwartek 26 wrz 2013, 12:55

trzeba sponsorów znaleźć :D
Awatar użytkownika
A.S.
Posty: 790
Rejestracja: niedziela 30 wrz 2012, 20:51
Lokalizacja: SMY

Postautor: A.S. » czwartek 26 wrz 2013, 19:47

atam pierdolisz :!: :mrgreen:
No codziennie .. czy tak co drugi dzień ... bo Żona mówi że chce ją zajechać ... ale niewiele to ma wspólnego z przyszłym sezonem ;-) ..
Pozdro !!
Awatar użytkownika
Kwazi
Posty: 94
Rejestracja: środa 21 sie 2013, 23:56
Lokalizacja: SCZ

Postautor: Kwazi » czwartek 26 wrz 2013, 22:49

dziewczyny....
te czasy które kręcimy nie pozwalają myśleć jeszcze o realnej poważnej walce w wmmp

głowny problem To kasa!
ja tam może i bym się raczej napewno poscigał,ale to jest bariera której kurwa nie przepierdole...

cieszmy się frajdą,rosnąca formą i tym ze dane nam jest zapierdalać poprostu! :mrgreen:


i ssijcie! :mrgreen:
tora!tora!tora!
Obrazek
Awatar użytkownika
A.S.
Posty: 790
Rejestracja: niedziela 30 wrz 2012, 20:51
Lokalizacja: SMY

Postautor: A.S. » czwartek 26 wrz 2013, 23:00

Jak dla mnie wystarczy album .. np. taki :-)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

A co do wyścigów to wiem że będziecie mogli masturbować się z tymi gonitwami w przyszłym sezonie do woli na SD .. bez badań, cudów chujów mujów ... jak w FUN CUP-ach .....
Pozdro !!
Awatar użytkownika
bullet
Posty: 796
Rejestracja: czwartek 27 wrz 2012, 11:22
Lokalizacja: Oleśnica

Postautor: bullet » czwartek 26 wrz 2013, 23:00

dziewczyny....
te czasy które kręcimy nie pozwalają myśleć jeszcze o realnej poważnej walce w wmmp

głowny problem To kasa!
ja tam może i bym się raczej napewno poscigał,ale to jest bariera której kurwa nie przepierdole...

cieszmy się frajdą,rosnąca formą i tym ze dane nam jest zapierdalać poprostu! :mrgreen:


i ssijcie! :mrgreen:
No aż bym Ci polał


AMEN
zx9r - Z1000 - ZX10R
Awatar użytkownika
Kwazi
Posty: 94
Rejestracja: środa 21 sie 2013, 23:56
Lokalizacja: SCZ

Postautor: Kwazi » czwartek 26 wrz 2013, 23:07

No aż bym Ci polał


AMEN
nie Ty pierwszy... :lol:
zdrowie!
tora!tora!tora!
Obrazek
Awatar użytkownika
songoku
Posty: 2604
Rejestracja: niedziela 30 wrz 2012, 21:02
Lokalizacja: Wuwua
Kontakt:

Postautor: songoku » piątek 27 wrz 2013, 10:30

płaczecie jak panienki, trzeba sobie stawiać wyzwania :!:

Doskonały filmik!

https://www.youtube.com/watch?feature=p ... EXtuK4oyIo
Awatar użytkownika
A.S.
Posty: 790
Rejestracja: niedziela 30 wrz 2012, 20:51
Lokalizacja: SMY

Postautor: A.S. » piątek 27 wrz 2013, 11:10

Cały drugi dzień spędziłem właśnie z chłopakami z HRT ... Z Kubą ( gixx z kubusiem puchatkiem na czaszy ) i Romkiem ( Honda 600 rr ) - notabene to jego zdjął Kwazi na Sławiniaku .. :-)
Kuba się uczy .. ogólnie ma duży portfel :mrgreen: - Suzla z kwietnia tego roku ale już zapowiedział że woli Kawasaki 2014 bo wygodniejsze ;-) .... czasy koło 1.50 chyba ..
Romek - bardzo fajny gość .. deko nieprzystępny na początku ale serce uczynne i głowa otwarta na zapierdalanie w sposób dla mnie nie pojęty po prostu - pierwszy sezon i 1.43 .. a tak z dupy se wjeżdża i robi 1.44 na każdym kółku .. Pozycja - mój boże czy ty to widzisz ?? - jak by jeździł na rowerze ;-) ... ale kładzie ten rower NIEMIŁOSIERNIE !!! I zapierdala mega kosmicznie i płynnie.. Ma zupełnie inną nitkę przejazdu niż większość .. wystarczyło pojechać za nim 1/2 kółka ( chwile zwolnił jak go poprosiłem ) a efekty od razu przyszły i w głowie i w zwierciadle czasów ....
Obaj mają problem z tym że są OGROMNI ;-) .. to mocno usprawiedliwia ich pozycję ;-) ... ale team mają fajny i warto z nimi trzymać sztame :-) !!! Rewelacyjni ludzie !!!!
Kolega co nagrywa jest po złamaniu .. bliżej nie znam historii ale życzę mu szybkiego powrotu na tor ;-) !!!
Ostatnio zmieniony piątek 27 wrz 2013, 11:22 przez A.S., łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdro !!
Awatar użytkownika
songoku
Posty: 2604
Rejestracja: niedziela 30 wrz 2012, 21:02
Lokalizacja: Wuwua
Kontakt:

Postautor: songoku » piątek 27 wrz 2013, 11:17

Ten Piotrek to chyba Roman - koleś wybitnie mnie irytujący i ja takich buców unikam...

http://www.wgrzesiak.com/foto/picture.p ... 1481237582

Od Grześka (nagrywającego) mam kilka zdjęć - spoko koleś!
Awatar użytkownika
A.S.
Posty: 790
Rejestracja: niedziela 30 wrz 2012, 20:51
Lokalizacja: SMY

Postautor: A.S. » piątek 27 wrz 2013, 11:20

Tak tak już poprawiłem ;-) Roman Lange ... źle napisałem ... jakiś uprzedzony jesteś ;-)
Pozdro !!

Wróć do „Sport Motocyklowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość