Spodnie skórzane RST TracTech EVO rozm. 54

Moderatorzy: Slajciak, songoku

Awatar użytkownika
hajen
Posty: 775
Rejestracja: czwartek 27 wrz 2012, 11:50
Lokalizacja: Warszawa

Spodnie skórzane RST TracTech EVO rozm. 54

Postautor: hajen » czwartek 17 lip 2014, 10:54

Siemanko koledzy i koleżanki :)

Na sprzedaż mam spodnie RST TracTech EVO:

Obrazek

Rozmiar 54

Obrazek

Spodnie kupiłem sobie na zeszłoroczne otwarcie sezonu. W tych słynnych spodniach zapisałem się razem z Majkelkiem, Mikrusem i Rawro (z Kasią) w historii policyjnej kinematografii: https://www.youtube.com/watch?v=0EBadp9KRvA

Więc kupujecie nie byle jakie gacie :). Spodnie zakładałem tylko na dłuższe wyjazdy, raz czy dwa na spotkanie z ekipą w 2oo (lansik :D) i raz na koniec sezonu, kiedy było zimno. Spodnie miałem na sobie dosłownie z 6-7 razy. Nie są przepocone, nie śmierdzą, nie są nawet jeszcze idealnie rozbite. Wszystkie zamki są całe. Slajdery lekko przytarte:


Obrazek
Obrazek

Jedynym minusem tych spodni jest jedna gleba na koncie, którą zaliczyłem z winy kierowcy samochodu przy około 50-60km/h. Spodnie są całe, żaden szew nie puścił, nic się nie poniszczyło OPRÓCZ przytarcia napisu na prawym udzie:

Obrazek

Spodnie całe, bo nie szlifowałem na dupie tylko się obracałem.

_____________________________________________________

Tych spodni nie da się dostać za mniej niż 999zł (z przesyłką zazwyczaj ponad 1000zł). Do spodni można dokupić kurtkę tej samej serii za 1200zł.

Moja oferta na dziś to 700zł. Jeśli będzie ktoś mocno zainteresowany, a będzie chciał taniej - zachęcam do składania ofert. Podeślę również więcej zdjęć, jeśli trzeba.


Siema! :)
Awatar użytkownika
levis
Posty: 1357
Rejestracja: czwartek 27 wrz 2012, 10:32
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Postautor: levis » czwartek 17 lip 2014, 11:49

no weź się - za spodnie po twoich pierach 700 pln ? :D heheheh

opis dobry :]
www.motofreak.waw.pl - serwis motocyklowy w Warszawie. Zajrzyj a nie pożałujesz :-]
Awatar użytkownika
hajen
Posty: 775
Rejestracja: czwartek 27 wrz 2012, 11:50
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: hajen » czwartek 17 lip 2014, 11:50

Za takie dodatki to powinny kosztować 2x tyle 8-)
Awatar użytkownika
dżo_ana
Posty: 290
Rejestracja: środa 31 paź 2012, 16:23
Lokalizacja: wz

Postautor: dżo_ana » piątek 18 lip 2014, 13:59

medialne spodnie zdecydowanie powinny być droższe 8-)

Wróć do „Sprzedam części / akcesoria / ubiór”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości