Mocowanie lampy tylnej zx10r 2004

Wszystkie problemy dotyczące wyglądu, lakieru i ogólnie pojętej kosmetyki

Moderator: songoku

Awatar użytkownika
bullet
Posty: 796
Rejestracja: czwartek 27 wrz 2012, 11:22
Lokalizacja: Oleśnica

Mocowanie lampy tylnej zx10r 2004

Postautor: bullet » wtorek 10 lut 2015, 19:03

Siemka

Mam pytanie do posiadaczy dyszki I gen .Otóż od jakiegoś czasu zaczeła mnie wkurzać lampa z tyłu , a dokładniej to że telepie sie bardzo i jest ogólnie jakby luźno zamocowana. W zimie jest chwila czasu więc do tematu wróciłem , rozebrałem cały ogon i z tego co widzę to lampa jest u mnie zamocowana jedynie do spodniej części ogona plastikowego ( jakby przyklejona na taśme dwustronną ) i nic poza tym.

W obudowie lampy widać ewidentnie jakieś ''dzyndzle'' które powinny gdzieś wchodzić , oraz dodatkowo otwór do przykręcenia lampy do czegoś



Więc prośba ,jakby ktoś wiedział co to za pierdolnika u mnie brakuje to byłbym wdzięczny , dodam że przeglądałem serwisówke i nie znalazłem niestety schematu elementów nadwozia ogona
zx9r - Z1000 - ZX10R
Awatar użytkownika
songoku
Posty: 2604
Rejestracja: niedziela 30 wrz 2012, 21:02
Lokalizacja: Wuwua
Kontakt:

Postautor: songoku » wtorek 10 lut 2015, 20:33

Zapodaj jakieś zdjęcia może ułatwi.
Awatar użytkownika
bullet
Posty: 796
Rejestracja: czwartek 27 wrz 2012, 11:22
Lokalizacja: Oleśnica

Postautor: bullet » wtorek 10 lut 2015, 20:45

Już coraz więcej wiem , robie właśnie dochodzenie...

I tak w jednym boczku mam ujebane po prostu mocowanie do którego się mocuje lampe , z drugiej strony mocowanie jest ale z kolei nie ma śrubki z jakąś gumką która powinna dwa te elementy spinać

No i od dołu też coś powinno być , i też jest chyba ujebane ;/
Ale najbardziej by mi się naświetliło jakby ktoś pokazał jak powinno to wyglądać w oryginale

Wychodzi z tego ze czeka mnie zakup ogona :evil:
zx9r - Z1000 - ZX10R
Awatar użytkownika
majkelek84
Posty: 1326
Rejestracja: niedziela 30 wrz 2012, 20:50
Lokalizacja: Warszawa - Bielany/Białołęka

Postautor: majkelek84 » wtorek 10 lut 2015, 22:22


Wróć do „Wygląd”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość