Pomoc przy Eliminatorze 250

Moderator: songoku

drake0thiel

Pomoc przy Eliminatorze 250

Postautor: drake0thiel » niedziela 18 lis 2012, 12:03

Witajcie!

Szukam swojej pierwszej maszynki. Podobają mi się wszelakie cruisery i choppery, duże i mniejsze, ale zdrowy rozsądek podpowiada, że na pierwszy motocykl, to może coś mniejszego i tańszego w utrzymaniu (w sensie spalania). Ostatnio wpadł mi w oko taki oto eliminator:
http://moto.allegro.pl/kawasaki-elimina ... 82698.html

Czy może ktoś z was kojarzy motocykl? Czy warto inwestować w ten, o takim wieku, czy lepiej w tej cenie może poszukać młodszego?

Czy ktoś z Was jest może z Warszawy znający tę maszynę lub ogólnie mający pojęcie o motocyklach (bo ja przyznam, że jestem zielony jak trawa na wiosnę), i jeśli byłaby możliwość jutro (tj. poniedziałek) podjechał ze mną w roli eksperta? W zamian odwdzięczę się flaszeczką ;)
Ostatnio zmieniony niedziela 18 lis 2012, 12:08 przez drake0thiel, łącznie zmieniany 1 raz.
Lester
Posty: 1552
Rejestracja: niedziela 30 wrz 2012, 21:50
Lokalizacja: Glasgow

Postautor: Lester » niedziela 18 lis 2012, 12:08

Troche zaniedbany to on niestety jest . Wiadomo , wiecej zobaczy sie na zywo niz ze zdjec . Jest paru chlopakow z wa-wy to pewnie ci pomoga ;-)
drake0thiel

Postautor: drake0thiel » niedziela 18 lis 2012, 12:11

Co masz na myśli? Wiesz, liczę się z tym, że kupując motocykl w takim wieku nie będzie on wyglądał jak z salonu. Bardziej chodzi mi o to, żeby nie był zbytnio zniszczony pod względem technicznym, żeby nie wpakować się na minę...
Lester
Posty: 1552
Rejestracja: niedziela 30 wrz 2012, 21:50
Lokalizacja: Glasgow

Postautor: Lester » niedziela 18 lis 2012, 12:32

W sensie wizualnym . Widac , ze kolo tylko jezdzil i nic nie dbal . Dla mnie nie do pomyslenia , zeby byla na moim moto gdzies rdza ( obojetnie w jakim wieku by byl ) , a tu nawet na kierownicy . Troche roboty bys mial , zeby go przywrocic do jako takiego wygladu ;-)
Wiadomo , ze stan techniczny najwazniejszy , dlatego pisalem , ze ze zdjec tego nie zobaczysz i trzeba tam zawitac ;-)
drake0thiel

Postautor: drake0thiel » niedziela 18 lis 2012, 13:47

Posiedzę, porobię, będę miał z tego przyjemność, wiadomo ;) A może wiecie na co zwracać uwagę w tych modelach?
Awatar użytkownika
levis
Posty: 1357
Rejestracja: czwartek 27 wrz 2012, 10:32
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Postautor: levis » poniedziałek 19 lis 2012, 07:31

Może poszukaj raczej EN500, to dość popularny model, moc na start rozsądna, sporo części na rynku wtórnym.
www.motofreak.waw.pl - serwis motocyklowy w Warszawie. Zajrzyj a nie pożałujesz :-]
drake0thiel

Postautor: drake0thiel » sobota 14 lis 2020, 22:02

Motocykl potrzebuję głównie do miasta, trasy raczej okazyjnie, a chodzi mi też o to, żeby był ekonomiczny ^^ Ale jeśli nie wypali z tym, to na pewno rozpatrzę tę możliwość ;)

Niestety dzisiaj nie udało mi się podjechać, ale jestem umówiony na oględziny jutro, jak wrócę to zdam relację


Ostatnio przesunięty w górę sobota 14 lis 2020, 22:02 przez: Anonymous.

Wróć do „Oceń motocykl ”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość