Podział userów na mniej i bardziej zielonych

Moderator: songoku

Łysy
Posty: 163
Rejestracja: niedziela 30 wrz 2012, 21:01
Lokalizacja: DKA

Postautor: Łysy » sobota 22 gru 2012, 20:08

Zgodnie z
6. Przynależność do groupy Kawasaki Team uzyskuje się po uczestnictwie minimum w jednym zlocie.
opuściłem również KT gdyż nie zasługuję, nie bije piany, miała być grupa wzajemnej pomocy a jest grupa wzajemnej adoracji.
Awatar użytkownika
songoku
Posty: 2604
Rejestracja: niedziela 30 wrz 2012, 21:02
Lokalizacja: Wuwua
Kontakt:

Postautor: songoku » sobota 22 gru 2012, 20:13

Łysy daj pomysła na inne rozwiązanie i będziemy radzić... niczyją intencją nie jest dyskryminowanie... Powiedz mi jak odfiltrować dzieci neostrady od poważnych ludzi... aktualnie mamy tu wąskie grono i większego problemu nie ma, ale co dalej..?

Dla mnie KT nie służy do niczego i mógłby rownie dobrze zniknąć... kontaktowi jest w konkretnym celu...
Łysy
Posty: 163
Rejestracja: niedziela 30 wrz 2012, 21:01
Lokalizacja: DKA

Postautor: Łysy » sobota 22 gru 2012, 20:23

Grupa wzajemnej pomocy jak proponował Herdi na zasadzie wzajemnej wymiany jak chciał Ubek, chcesz być pomocny w razie czego dopisujesz się i tym samym uzyskujesz dostęp do reszty pomocnych motocyklistów
Awatar użytkownika
songoku
Posty: 2604
Rejestracja: niedziela 30 wrz 2012, 21:02
Lokalizacja: Wuwua
Kontakt:

Postautor: songoku » sobota 22 gru 2012, 20:25

przecież tak jest z tym zastrzeżeniem, że do grupy nie przyjmujemy osób nieznajomych :-) a znajmość jest weryfikowana np. w realu, nie koniecznie na zlocie. Chodzi o to żeby się spotkać, przybić piątkę, wypić piwo. Przekonać się, że dana osoba istnieje i cokolwiek sobą reprezentuje a nie jest trollem internetowym. Ja tam sztywnych reguł tam nie przewiduje, że musi być obecność na zlocie i basta...
Awatar użytkownika
majkelek84
Posty: 1326
Rejestracja: niedziela 30 wrz 2012, 20:50
Lokalizacja: Warszawa - Bielany/Białołęka

Postautor: majkelek84 » sobota 22 gru 2012, 20:48

Trochę przesadzacie z tą "prywatnością" nikt normalny nie będzie dzwonił prosząc o pomoc np o wkrętak... można zawsze zatrzymać auto lub pognać z buta do pobliskiego siedliska.

Sam miałem kilka akcji gdzie czysta życzliwość okolicznej ludności uratowała mi dupsko. Ba nawet swego czasu trafiłem na chłopaków z serwisu kawy wracających po pracy do domu i poratowali śrubą od zasranego wodzika i na luzaku zjechałem do domu, i chwała wszystkim którzy nie sprawdzali czy mnie znają bo bym kwitł na zadupiu albo wpierdolił by mnie wilki bo zapałek nie miałem.

Więc zweryfikujcie swoje poglądy bo na innych forach nikt nie ma problemu by pod nickiem widniał nr jego tel i to by było najlepsze rozwiązanie bez całego zbędnego pierdolenia :mrgreen:
Awatar użytkownika
songoku
Posty: 2604
Rejestracja: niedziela 30 wrz 2012, 21:02
Lokalizacja: Wuwua
Kontakt:

Postautor: songoku » sobota 22 gru 2012, 20:51

majkel ja wszystko rozumiem, też mi sie zdarzyło pomagać nieznajomym i to żadne halo nie jest...

ja swojego numeru w eter nie chce puszczać... i prosiłbym przy okazji jeśli możesz Piotrek o skasowanie tej tabelki co wkleiłeś :-)
Awatar użytkownika
majkelek84
Posty: 1326
Rejestracja: niedziela 30 wrz 2012, 20:50
Lokalizacja: Warszawa - Bielany/Białołęka

Postautor: majkelek84 » sobota 22 gru 2012, 20:57

majkel ja wszystko rozumiem, też mi sie zdarzyło pomagać nieznajomym i to żadne halo nie jest...

ja swojego numeru w eter nie chce puszczać... i prosiłbym przy okazji jeśli możesz Piotrek o skasowanie tej tabelki co wkleiłeś :-)
I jak dla mnie kto chce to sobie wpisze pod nick tel kontaktowe i będzie po problemie. a admin niech dopisze go do tamtego posranego tematu :mrgreen:
Łysy
Posty: 163
Rejestracja: niedziela 30 wrz 2012, 21:01
Lokalizacja: DKA

Postautor: Łysy » sobota 22 gru 2012, 21:21

Marcin przykro mi ale nie mogę edytować już tego posta, minęło 60 min. Proszę o wykasowanie tabelki moda.

[ Dodano: 2012-12-22, 22:01 ]
przecież tak jest z tym zastrzeżeniem, że do grupy nie przyjmujemy osób nieznajomych :-)
Ale jak na MK przyjąłeś pomoc od nieznajomego to było ok? Tylko pomagać nieznajomym nie chcesz i to w tak małym gronie jak jest to forum i większe nie będzie na pewno
Awatar użytkownika
Slajciak
Posty: 863
Rejestracja: czwartek 27 wrz 2012, 10:24
Lokalizacja: Polkowice

Postautor: Slajciak » sobota 22 gru 2012, 23:27

Lysy masz jakas konkretna propozycje jak Ty to widzisz?

Proponuje przestac wymieniac sie tymi samymi argumentami tylko inaczej napisanymi i rozwiazac problem skoro najwyrazniej zaistnial...
Awatar użytkownika
songoku
Posty: 2604
Rejestracja: niedziela 30 wrz 2012, 21:02
Lokalizacja: Wuwua
Kontakt:

Postautor: songoku » niedziela 23 gru 2012, 09:33

Łysy tu nie chodzi o pomaganie bądź nie... tylko o to, żeby do bazy kontaktów nie mieli dostępu ludzie, których nie znamy...

Nikt tu nie wprowadza podziałów na lepszych i gorszych... Ty to odbierasz jakoś personalnie, dla mnie nie ma problemu, żeby Cie do tej grupy dołączyć (mimo, że Cie nie znam osobiście) chociażby przez fakt, który przytoczyłeś...
jak pisze Slajciak. Daj konkretną propozycję rozwiązania systemowego jak pogodzić jedno i drugie...
Awatar użytkownika
nitro99
Posty: 628
Rejestracja: środa 03 paź 2012, 23:10
Lokalizacja: wwa

Postautor: nitro99 » niedziela 23 gru 2012, 10:27

no ciekawe co z tymi ktorzy z roznych przyczyn nei maja czasu ani mozliwosci uczestniczenia w zlotach? to przez to jestem mniej zielony ? tak jak herdek pisze - nie na tym idea motocyklistow polega. A jak tniesz przez polskie albo inna wioche i zobaczysz motonite w potrzebie to sie zatrzymasz czy udasz ze nie widzisz? chocby to byla poczciwa WSK?
wciągam hayabusy jak słoń dropsy nosem
Awatar użytkownika
songoku
Posty: 2604
Rejestracja: niedziela 30 wrz 2012, 21:02
Lokalizacja: Wuwua
Kontakt:

Postautor: songoku » niedziela 23 gru 2012, 10:51

Grzesiek..ja pierdole no już nie wytrzymałem... my o jednym a Wy o drugim... co ma piernik do wiatraka???
Przykro mi, ale ja NIE UMIESZCZę swojego telefonu publicznie... Na ulicy też rozdajesz swój numer na lewo i prawo komu popadnie???

To, że sie nie chcę dzielić swoim numerem z bliżej nie określonym INTERNETEM nie oznacza, że nie chcę pomagać nieznajomym... odróżnijcie jedno od drugiego...

Więcej nie zamierzem zabierać głosu bo ta dyskusja do niczego nie prowadzi, żadnych rozwiązań nie proponujecie tylko się żalicie jak dzieciaki... :-?
Awatar użytkownika
nitro99
Posty: 628
Rejestracja: środa 03 paź 2012, 23:10
Lokalizacja: wwa

Postautor: nitro99 » niedziela 23 gru 2012, 11:06

Nie no rozumiem o co chodzi zeby byla jasnosc. Na dresowie tez umieszczenie nr bylo dobrowolne w zablokowanym dziale i nie wiem jak wy ale do mnie wcale jakos ogromna luzi nie dzwonila. Wiadomo jezdzimy razem mamy do siebie nr bo to naturalne . Dobra koniec tematu z mojej strony :)
wciągam hayabusy jak słoń dropsy nosem
renpa1971
Posty: 532
Rejestracja: piątek 28 wrz 2012, 20:34
Lokalizacja: Lodz

Postautor: renpa1971 » poniedziałek 24 gru 2012, 13:20

Amen :!:
Anty_kk

Postautor: Anty_kk » poniedziałek 24 gru 2012, 17:33

nie mogę zrozumieć tych zasad prywatności. Żebyście byli Panowie fajnymi laskami to może i bym zrozumiał tą niechęć do wypisywania nr tel publicznie (czyt. forum)....

Wróć do „Funkcjonowanie Forum ( Wasze propozycje, pytania, sugestie ) ”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość