Podział userów na mniej i bardziej zielonych

Moderator: songoku

michal78

Postautor: michal78 » środa 02 sty 2013, 09:27

powiem tak :mrgreen: na mk tez bylo cos takiego i nie dopisywali sie ludzie bo to bo tamto i nasz kolega lonet jak byl w szwajcari mial jakies problemy do tego nadszedl deszcz i byl po prostu byl w dupie :mrgreen: poniewaz byla to sobota po 12 i do poniedzialku wszystko jest zamkniete :-/
a cala ta jego historia dziala sie kolo 30 km ode mnie i jak by mial nr tel do mnie to bym mu pomogl i wypilibysmy nie jedno piwo :lol:

i mysle ze to dobry pomysl zeby dac swoj nr tel. 8-)
jozpa
Posty: 277
Rejestracja: niedziela 30 wrz 2012, 22:27
Lokalizacja: Waldenburg/Hermsdorf

Postautor: jozpa » środa 02 sty 2013, 16:19

w takim razie, jeśli są osoby, które nie widzą problemu w upublicznianiu nr tel. zapytowuje Adminów, czy po wejściu na profil użytkownika, jest metoda na dopisanie "okienka" Numer telefonu pod/zamiast durnego GG i wtedy każdy, kto będzie chciał podać numer do publicznej wiadomośći wpisze go sobie w danych profilu nie jebiąc nim po oczach :?: na razie nasze forum ma charakter kameralny i jeśli zaistnieją przesłanki jakiegoś trolowania, każdy może sobie wykasować (jeśli uzna to za ważne dla niego) swój numer.
Awatar użytkownika
songoku
Posty: 2604
Rejestracja: niedziela 30 wrz 2012, 21:02
Lokalizacja: Wuwua
Kontakt:

Postautor: songoku » środa 02 sty 2013, 16:40

jest w profilu miejsce na numer. W pirwszej wersji miało być ono widoczne tylko dla ludzi z grupy "kontaktowi", ale teraz jest widoczne dla wszystkich. Zwróc uwage, że u niektórych jest widoczny nr :-)
jozpa
Posty: 277
Rejestracja: niedziela 30 wrz 2012, 22:27
Lokalizacja: Waldenburg/Hermsdorf

Postautor: jozpa » środa 02 sty 2013, 16:52

songi no u mnie nie, może mnie trzyma od sylwestra, ale po dzisiejszym "klinie" powinno mnie puścić, tak że nic nie widze co ma nazwe nr telefonu w moim profilu ;-)
Awatar użytkownika
songoku
Posty: 2604
Rejestracja: niedziela 30 wrz 2012, 21:02
Lokalizacja: Wuwua
Kontakt:

Postautor: songoku » środa 02 sty 2013, 16:58

no fakt nie ma... może chłopaki pozmieniali. Jeszcze niedawno była taka możliwość żeby dopisać sobie w profilu nr telefonu :-?
Awatar użytkownika
herdi
Posty: 360
Rejestracja: czwartek 04 paź 2012, 07:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Postautor: herdi » środa 02 sty 2013, 17:00

jest metoda na dopisanie "okienka" Numer telefonu pod/zamiast durnego GG i wtedy każdy, kto będzie chciał podać numer do publicznej wiadomośći wpisze go sobie w danych profilu nie jebiąc nim po oczach :?
i co to ma na celu ?
Pozdro
Herdek

Castel De Motojama.pl - najlepszy Warszawski serwis motocykli :)
jozpa
Posty: 277
Rejestracja: niedziela 30 wrz 2012, 22:27
Lokalizacja: Waldenburg/Hermsdorf

Postautor: jozpa » środa 02 sty 2013, 17:13

np. to, że jak będę jechał do Krakowa przez Warszawe, to zerknę na profile "chłopaków" z Wawy, a nuż umieścili numery tel. i zapisze je sobie w "razie co", a może i będzie okazja wprosić się na jaką wódkę, ;-) oczywiście całkowicie hipotetycznie, a jeśli by "chłopaki" z Wawy przejeżdżali do Jeleniej G. przez dajmy na to Świebodzice, to mogliby "w razie co" wcześniej looknąć na profil "chłopaków" z Dolnego Śląska, tylko tyle.
Awatar użytkownika
songoku
Posty: 2604
Rejestracja: niedziela 30 wrz 2012, 21:02
Lokalizacja: Wuwua
Kontakt:

Postautor: songoku » środa 02 sty 2013, 17:32

i znowu wszystko na temat wódki schodzi...hahahaha :-D
jozpa
Posty: 277
Rejestracja: niedziela 30 wrz 2012, 22:27
Lokalizacja: Waldenburg/Hermsdorf

Postautor: jozpa » środa 02 sty 2013, 17:35

i znowu wszystko na temat wódki schodzi...hahahaha :-D

a jjjjjaaak.... ;-)
Awatar użytkownika
herdi
Posty: 360
Rejestracja: czwartek 04 paź 2012, 07:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Postautor: herdi » środa 02 sty 2013, 17:46

np. to, że jak będę jechał do Krakowa przez Warszawe, to zerknę na profile "chłopaków" z Wawy, a nuż umieścili numery tel. i zapisze je sobie w "razie co", a może i będzie okazja wprosić się na jaką wódkę, ;-) oczywiście całkowicie hipotetycznie, a jeśli by "chłopaki" z Wawy przejeżdżali do Jeleniej G. przez dajmy na to Świebodzice, to mogliby "w razie co" wcześniej looknąć na profil "chłopaków" z Dolnego Śląska, tylko tyle.
I będziesz wydzwaniał do wszystkich którzy tam podali nr tak? nawet tych co na piwo wyskoczą a nie mają jak pomóc ? bez sensu :-|
Pozdro
Herdek

Castel De Motojama.pl - najlepszy Warszawski serwis motocykli :)
jozpa
Posty: 277
Rejestracja: niedziela 30 wrz 2012, 22:27
Lokalizacja: Waldenburg/Hermsdorf

Postautor: jozpa » środa 02 sty 2013, 18:06

... bez sensu :-|
jeśli założysz , że nie chcesz z nikim (obcym/znanym jedynie wirtualnie) wyskoczyć na piwo i jeśli nie możesz nikomu pomagać to tak, ale przecież nikt nie musi podawać swojego numeru, ale jeśli ktoś jest nad wyraz uczynny i uwielbia smak wywaru chmielowego, opartego o staropolską recepturę w obecności przybysza z drugiego krańca Polski to nie całkiem bez sensu, a może nie czytałeś całego wątku od początku?

[ Dodano: 2013-01-02, 18:24 ]
to jakiś absurd, skoro tego "bliższego poznania" nie będzieci pomagali, równie dobrze możecie nie podnosić lewej przy pozdrowieniu.
Rozumiem restrykcje i wasze obawy związane z nr tel itd. ale na tym chyba polega idea motocyklistów i ich jedności tak. a nie na "kupowaniu" PF żeby znaleźć pomoc - to chore. Jesteśmy dorośli i na tym opiera się idea wzajemnej pomocy żeby z niej korzystać jak należy a nie wydzwaniać jak dzieciak. Albo jesteś dorosły albo dzieciak/dres -ale tych chyba tu nie ma co, bo inaczej nie ucieklibyście z MK :)
nie rozumiem Twoje stanowisko się zmieniło w ciągu kilku dni, albo ja czegoś nie czaje?
ubek
Posty: 312
Rejestracja: czwartek 27 wrz 2012, 20:54
Lokalizacja: Heilbronn
Kontakt:

Postautor: ubek » środa 02 sty 2013, 18:44

Moją ideą z grupą assistance była kwestia pomocy - każdy kto chcę beż żadnych wyjątków. Wiesz że możesz pomóc i chcesz to dlaczego nie - wiadomo nic na przymus.
Tak jak Michał napisał - jakby gość miał numer do Niego to by Michał mu pomógł - może nie od razu a tak to był w czarnej dupie.
Wg. mnie jedyna restrykcja jaka powinna być to pomoc wzajemna - czyli dostęp do numerów telefonu osób "pomocnych" mają tylko osoby które same zadeklarują swoją pomoc.

Kto nie chce nie musi przecież udostępniać numery, przecież to nic na siłę.
Jakoś gdzie indziej są wszystkie numery i jakoś nie ma jakiś problemów a teraz nagle error.
Awatar użytkownika
hajen
Posty: 775
Rejestracja: czwartek 27 wrz 2012, 11:50
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: hajen » środa 02 sty 2013, 19:54

No to pozostaje tylko zglaszac chec do bycia w kontaktowych.
Awatar użytkownika
songoku
Posty: 2604
Rejestracja: niedziela 30 wrz 2012, 21:02
Lokalizacja: Wuwua
Kontakt:

Postautor: songoku » czwartek 03 sty 2013, 10:27

a ja jakoś tych zgłoszeń nie widzę... :-?
michal78

Postautor: michal78 » poniedziałek 14 sty 2013, 11:36

ja juz dostalem dostep :mrgreen:

Wróć do „Funkcjonowanie Forum ( Wasze propozycje, pytania, sugestie ) ”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość