Kawasaki er6N

Moderator: songoku

Gość

Kawasaki er6N

Postautor: Gość » środa 09 sty 2013, 19:32

WItam Wszystkich forumowiczów ;) mam nadzieje, że zostane tu na dłużej i znajde swoją wymarzoną Kawę ;)


Mam pytanie dla Was, czy jest realne kupić dobry egzemplarz Kawasaki er6N (najlepiej by było z ABS) w granicach 10tyś ? były to mój pierwszy motocykl, a sam jestem zielony jeszcze w tym temacie dlatego wole zapytać doświadczonych forumowiczów niż szukać/kupować w ciemno ;) Pozdrawiam!
Lester
Posty: 1552
Rejestracja: niedziela 30 wrz 2012, 21:50
Lokalizacja: Glasgow

Postautor: Lester » środa 09 sty 2013, 19:37

Z jakiego roku chcesz ta er6n ?

Co do dobrego egzemplarza , to niekiedy trzeba sie naszukac .
Awatar użytkownika
Slajciak
Posty: 863
Rejestracja: czwartek 27 wrz 2012, 10:24
Lokalizacja: Polkowice

Postautor: Slajciak » środa 09 sty 2013, 19:38

Dostaniesz za dyszke mysle pierwsza generacje ER6n. Dobry wybor co do motocykla w ogole - bedziesz bardzo zadowolony.

Co do ABS to nie spuszczalbym sie strasznie nad nim.

Jak znajdziesz jakas fajna niunie na allegro wklej ja tutaj to ocenimy
Awatar użytkownika
bullet
Posty: 796
Rejestracja: czwartek 27 wrz 2012, 11:22
Lokalizacja: Oleśnica

Postautor: bullet » środa 09 sty 2013, 19:40

Ja jakiś czas temu kupowałem koleżance własnie ER6N , tylko My szukaliśmy modelu przedliftowego , jeśli szukasz modelu po lifcie w dodatku z ABS to zapomnij że znajdziesz w takiej cenie, z kolei model przedliftowy to nawet nie jestem pewien czy w ogóle wychodził z ABS.

My kupiliśmy za niecałe 9k , z tym ze było troche kosmetyki do zrobienia ,ale ogólnie bardzo dobry technicznie z kolei ( wole tak niż odwrotnie ) ;]
zx9r - Z1000 - ZX10R
Gość

Er6N

Postautor: Gość » środa 09 sty 2013, 19:52

hmm co do rocznika, to sam nie wiem wydaje mi sie, że od 2006 byłjuża ABS ale głowy sobie nie dam urwać bo jak już wspominałem, jestem kompletnie zielony jeśli chodzi o motocykle, Er6N najbardziej mi sie spodobał wizualnie...poczytałem troszke na temat czy sie nadaje na 1 moto..i na kilku forach piszą, że tak wiec zarejestrowałem sie tutaj aby dowiedzieć sie czegoświecej o tej marce, modelu er6N....moglibyście mi powiedzieć czym sie różni ten przed liftem a ten po ? bo nawet nie wiedziałem haha..poszukam czegoś na dniach w okolicach śląska i podesle pare linkow do oceny....a jak myślicie da rady do 10..ważne, aby stan techniczny był naprawdę dobry.. bez wkładu pomijajac tam filtry itd. tak abym mógł spokojnie pierwsze sezon pojeździć bez kolejnych inwestycji..co do wizualnego to można by było kosmetyke porobić w 2 sezonie o ile byłby model z jakimis tam wadami kosmetycznymi ;D Pozdro;)
Awatar użytkownika
Slajciak
Posty: 863
Rejestracja: czwartek 27 wrz 2012, 10:24
Lokalizacja: Polkowice

Postautor: Slajciak » środa 09 sty 2013, 19:56

vake tak jak mowil bullet. Model przed liftem i raczej do poprawek kosmetycznych. Moto w miare swieze a i nie tam sie co spierdzielic za bardzo.

Dawaj linki i obadamy
Gość

Er6N

Postautor: Gość » środa 09 sty 2013, 20:15

wieć tak kika moto powyżej 10tyś ale myśle, ze dao by rade ubić do tej kwoty cenę;)...moto oczywiscie do 200km od mojego miasta (nie wiem czy warto szukać w dalszych rejonach Polski ? i czy ten motocykl to naprawde dobry wybór na pierwsze moto ? do tego jestm dość niski bo ok 173cm czy nie bedzie on za wysoki ? jak już pisałem najwazniejszy to stan techniczny bez żadnego wkładu na pierwsze sezon! jeśli chodzi o wizualny mogą być jakieś usterki to sie ogarnie w innym terminie ważne aby był SPRAWNY!

1. http://otomoto.pl/kawasaki-er-er6n-M3378458.html

2. http://otomoto.pl/kawasaki-er-er6n-er6- ... 57142.html

3. http://otomoto.pl/kawasaki-er-er6-monst ... 08276.html

4. http://otomoto.pl/kawasaki-er-er-6-n-M3455506.html
Lester
Posty: 1552
Rejestracja: niedziela 30 wrz 2012, 21:50
Lokalizacja: Glasgow

Postautor: Lester » środa 09 sty 2013, 20:49

Wizualnie ,najbardziej mi sie widzi ta " monter energy " . Jednak trzeba by bylo ja sprawdzic na miejscu .

Tylko , ze ta czarna z czerwona rama wyglada na bardziej zadbana ;-)
Awatar użytkownika
bullet
Posty: 796
Rejestracja: czwartek 27 wrz 2012, 11:22
Lokalizacja: Oleśnica

Postautor: bullet » środa 09 sty 2013, 22:03

Wizualnie ,najbardziej mi sie widzi ta " monter energy " . Jednak trzeba by bylo ja sprawdzic na miejscu .

Tylko , ze ta czarna z czerwona rama wyglada na bardziej zadbana ;-)

dokładnie to samo chciałem napisać ;-)

tak czy siak trzeba sprzęt oglądać na żywo , na zdjęciach to wszystkie rakiety 8-)
zx9r - Z1000 - ZX10R
Awatar użytkownika
songoku
Posty: 2604
Rejestracja: niedziela 30 wrz 2012, 21:02
Lokalizacja: Wuwua
Kontakt:

Postautor: songoku » czwartek 10 sty 2013, 10:46

ER się nadaje IMO na pierwsze moto. Ni eopłaca sie szukac dalej - szkoda czasu i kasy na dojazdy. Mam nadizeję, że w budżecie założyłes kasę na porzadne ubranie moto :-)
Gość

Postautor: Gość » czwartek 10 sty 2013, 19:05

kasa jaką chce przeznaczyc na moto to 10tyś, na ciuchy bede mial osobna gotowke;), predzej bylem pewny, ze kupie sobie Suzuki gs 500, ale ta kawka nie daje mi spokoju ;)...mam jeszcze pytano czy da rade ogarnac te er6n przy wzroscie 173 ? i czy fakycznie jest to dobra decyzja na pierwsze moto / ;) Podrawiam, a co na zwracac uwagi przy ogledzinach tego modelu na fotkach tak aby zdecydowac czy dany model jest warty podjechania ?
Awatar użytkownika
hajen
Posty: 775
Rejestracja: czwartek 27 wrz 2012, 11:50
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: hajen » czwartek 10 sty 2013, 19:07

Pewnie ze da ogarnac, wzrost chyba idealny.
Awatar użytkownika
Slajciak
Posty: 863
Rejestracja: czwartek 27 wrz 2012, 10:24
Lokalizacja: Polkowice

Postautor: Slajciak » czwartek 10 sty 2013, 19:07

vale mialem oba motocykle i GS500 i ER6. Fakt ze po GS500 kazde moto bedzie latwe w prowadzeniu;]

Na er6 pojezdzisz z 2-3 sezony bo moto elastyczne jest. Co do obaw co jak co zabawka to to nie jest. Spod swiatel jak bedziesz sie scigal to do 120 - 140km/h mozesz sie scigac z 100 konnymi R4. Pozniej Erka puchnie.

Musisz uwazac na mocny dol ale wszystko jest do opanowania
Gość

.

Postautor: Gość » czwartek 10 sty 2013, 19:58

i tu rodzi sie problem bo mimo zdanego prawka moje doswiadczenie jest naprawde zerowe..i boje sie, ze nie opanuje tego moto caly czas mysle czy jednak wziasc na 1 sezon gs'a czy brac er6n ;)
Awatar użytkownika
bullet
Posty: 796
Rejestracja: czwartek 27 wrz 2012, 11:22
Lokalizacja: Oleśnica

Postautor: bullet » czwartek 10 sty 2013, 20:19

moja koleżanka której szukaliśmy er-ki też była dopiero po zdaniu prawka i zero doświadczenia... chwile pojeździła po parkingu i stopniowo ogarneła moto...

także wiesz - bier Panie er6 i nie pękaj ;-)
zx9r - Z1000 - ZX10R

Wróć do „Oceń motocykl ”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości