Funkcjonowanie forum

Moderator: songoku

Awatar użytkownika
songoku
Posty: 2604
Rejestracja: niedziela 30 wrz 2012, 21:02
Lokalizacja: Wuwua
Kontakt:

Funkcjonowanie forum

Postautor: songoku » poniedziałek 01 paź 2012, 09:14

Jako, że forum jest w fazie rozwoju proponuję aby tu wrzucić jakieś pomysły i pytania.

Ode mnie

1. Czy będziecie akceptować osoby na forum później czy każdy sie będzie mógł zarejestrować?

2. Rejestracja za friko jest, czy tak zostanie? Symboliczna złotówka to dobry pomysł, ale to pewnie później.

3. Słabe pozycjonowanie. Samo się polepszy jak będzie więcej aktywności..?

4. Czy jakieś ograniczenia będą w PW? Chyba jakies trzeba, żeby boty nie spamowały.

5. Co z giełdą? Można od razu, czy trzeba nabić ileśtam postów?

6.Jakaś zrzutka na utrzymanie forum?

7. Będzie system stawiania browarków wirtualnych..? :-)

8. Czy forum ma na razie zostać tajemnicą? Czy można o nim informować innych? Kogo nie informować?
Ostatnio zmieniony wtorek 04 gru 2012, 12:21 przez songoku, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
bullet
Posty: 796
Rejestracja: czwartek 27 wrz 2012, 11:22
Lokalizacja: Oleśnica

Postautor: bullet » poniedziałek 01 paź 2012, 09:23

No ogólnie własnie musimy usiąść do regulaminu , juz o tym była dyskusja ...

bardzo dobrze żeby każdy z Was wrzucił swoje propozycje/pomysły. wg mnie to jest NASZE wspólne forum i wspólnie ustalimy mądre i sensowne zasady funkjonowania


songu bardzo dobre pytania zadałeś :->
Lester
Posty: 1552
Rejestracja: niedziela 30 wrz 2012, 21:50
Lokalizacja: Glasgow

Postautor: Lester » poniedziałek 01 paź 2012, 09:26

oczywiscie , nie zapomniec o ostrzezeniach itd 8-)
Awatar użytkownika
hajen
Posty: 775
Rejestracja: czwartek 27 wrz 2012, 11:50
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: hajen » poniedziałek 01 paź 2012, 09:36

było.
Awatar użytkownika
A.S.
Posty: 790
Rejestracja: niedziela 30 wrz 2012, 20:51
Lokalizacja: SMY

Postautor: A.S. » poniedziałek 01 paź 2012, 09:57

Ja mam deko wrażeń z forum "kwaziego" gdzie jesteśmy TYLKO i wyłącznie we własnym gronie. Zarejestrować się można z polecenia lub z zaproszenia ... Admin akceptuje i otwiera forum ..
Ma to dużo zalet ale i ma wady ... Niby sami swoi ale w sumie mało nas tam. Fakt nie dbamy zbytnio o to żeby było nas 5000 ... ale jednak ;-) ..
Z tym że za dużo to też źle :-( .. Ciężko wypośrodkować

Co do reszty to mnie egal ;-) .. mogę zapłacić, mogę dostać ostrzeżenie ;-) .. ale czy jest potrzebny regulamin .. trudno powiedzieć .. zależy czy forum ma być większe lub równe MK czy czymś na zasadzie Motormani - sami kolesie w pozytywnym tego słowa znaczeniu .... ;-)
Pozdro !!
Awatar użytkownika
levis
Posty: 1357
Rejestracja: czwartek 27 wrz 2012, 10:32
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Postautor: levis » poniedziałek 01 paź 2012, 10:08

ja bym sobie odpuścił regulaminy itd. Po prostu zablokujemy boty, będziemy tępić handlarzy, no chyba, że będą sprzedawać coś fajnego ;-)

utrzymanie roczne forum, to koszt domeny (za pierwszy rok 1 pln, za kolejne nie wiem - pewnie ze 150 zeta) + koszt serwera - 40 pln rocznie.

Czy chcę brać 1 pln od kogoś za rejestrację ? może jednak nie, to mi zajeżdża trochę wiochą :D

Reklam na forum wolałbym nie umieszczać...

Obecnie zaprosiliśmy osoby, które nie będą robiły zamętu tutaj jak i na tamtym forum - może na razie wstrzymajmy się z zapraszaniem moderatorów i adminów z MK :P
www.motofreak.waw.pl - serwis motocyklowy w Warszawie. Zajrzyj a nie pożałujesz :-]
Awatar użytkownika
Slajciak
Posty: 863
Rejestracja: czwartek 27 wrz 2012, 10:24
Lokalizacja: Polkowice

Postautor: Slajciak » poniedziałek 01 paź 2012, 10:22

Ja bym chociaz skromny regulamin dal.

Co do oplat to w przyszlosci wprowadzilbym to. Zawsze kasa moglaby pojsc na jakis baner na zloty czy palenisko panelami na zlotach;]

Mozliwosc postawienia browara musi byc nie ma innej opcji;]

Pozycjonowanie to kwestia czasu az odswieza serwery wyszukiwarki. Czasami to nawet rok trwa.
Awatar użytkownika
songoku
Posty: 2604
Rejestracja: niedziela 30 wrz 2012, 21:02
Lokalizacja: Wuwua
Kontakt:

Postautor: songoku » poniedziałek 01 paź 2012, 10:31

ja jestem po pierwsze za płatna rejestracją i reklamami z powodów, o których pisze Sly.
Zawsze na koszulki się może zebrać czy jakieś piwko na spocie... Mi reklamy nie przeszkadzają...
Awatar użytkownika
hajen
Posty: 775
Rejestracja: czwartek 27 wrz 2012, 11:50
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: hajen » poniedziałek 01 paź 2012, 10:32

Zawsze mozna zarobic na koszulkach / wlepkach / nalepkach / naszywkach / kalendarzach. Powiedzieć wprost, że ileś tam złotych z każdego zakupu idzie na utrzymanie forum i tyle. Tak samo z jakimś zlotem.
Awatar użytkownika
levis
Posty: 1357
Rejestracja: czwartek 27 wrz 2012, 10:32
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Postautor: levis » poniedziałek 01 paź 2012, 10:35

ja tak zrobię ! kupię koszulki za piątaka i będę sprzedawał za 50 PLN :D dobry plan :P ?
www.motofreak.waw.pl - serwis motocyklowy w Warszawie. Zajrzyj a nie pożałujesz :-]
Awatar użytkownika
songoku
Posty: 2604
Rejestracja: niedziela 30 wrz 2012, 21:02
Lokalizacja: Wuwua
Kontakt:

Postautor: songoku » poniedziałek 01 paź 2012, 10:50

no nie wiem, jak chcecie... reklamy są niekłpotliwe... a płatna rejestracja po części blokuje gówniarstwo,

Wogóle to jestem za wypieprzaniem nieużywanych kont.., No chyba, ze to coś daje, że forum ma powiedzmy 6000 członków. Pomijając fakt, że aktywnych jest 200...
Awatar użytkownika
bullet
Posty: 796
Rejestracja: czwartek 27 wrz 2012, 11:22
Lokalizacja: Oleśnica

Postautor: bullet » poniedziałek 01 paź 2012, 11:02

Jak dlamnie jeśli miała by być jakaś kasa z reklam to mogą być.. to zawsze dodatkowy zastrzyk ...

Nie chciałbym też żeby były miliony uzytkowników z czego prawdziwych forumowiczów i ludzi którzy sie znają 100 osób.

Zdecydowanie jestem za tym żeby robić parę spotkań w roku , wspólne latanie ( w końcu to o to chodzi )
seba601s

Postautor: seba601s » poniedziałek 01 paź 2012, 11:13

Mi opłaty nie przeszkadzają...regulamin jakiś mały może być,giełda dla mnie obojętne nawet jak jakiś handlarz coś wrzuci moze sie komuś przydac...
Lester
Posty: 1552
Rejestracja: niedziela 30 wrz 2012, 21:50
Lokalizacja: Glasgow

Postautor: Lester » poniedziałek 01 paź 2012, 12:09

Powiem wam , ze jestem tez na forum U.K i jest roczna oplata . To jak pisze Songoku bedzie blokowalo malolatow , ktorzy siedza przy kompie , a nie maja bladego pojecia o jezdzie . Z oplat bedzie mozna cos organizowac ( oczywiscie bez przesady , ze wszystko " na whisky ) , jakies flagi ( juz widze , jak na Silverstone bede wymachiwal taka flaga :mrgreen: :lol: :-P
Awatar użytkownika
majkelek84
Posty: 1326
Rejestracja: niedziela 30 wrz 2012, 20:50
Lokalizacja: Warszawa - Bielany/Białołęka

Postautor: majkelek84 » poniedziałek 01 paź 2012, 12:25

albo reklamy i klikamy, a jak nie 10 od lba i na funkcjonowanie forum rocznie , oczywiscie nadwyzkami moge sie zaopiekowac ;p

Wróć do „Funkcjonowanie Forum ( Wasze propozycje, pytania, sugestie ) ”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość