Kawa ssaki ZXr 750

Tutaj opisujemy przeróbki naszych motocykli i nie tylko

Moderatorzy: bullet, songoku

Lopezz

Kawa ssaki ZXr 750

Postautor: Lopezz » czwartek 07 mar 2013, 00:04

Witam przedstawiam Wam mojego staruszka ktory pszeszed kuracje odmladzajaca , kupilem go w maju 2012 a tak naprawde to kupila mi go moja narzeczona :-) Kochana dalismy za niego 4000zl do tej pory wsadzilem w niego ok 6000zl wiem ze wyda to sie smieszne ale nie mialem serca go sprzedac i powiedzialem ze tchne w niego zycie zaczelem od silnika potem zawieszenie przod i tyl opony nawet tarcze znalazlem w dobrej cenie dosc grube moge smialo powiedziec ze 95 % jest zrobiona , wizualnie nie mam pomyslu moze kolor zmienic tyl do gory? moze cos z ZX 7R by pasowalo , powiem tak Kocham ten motocykl i mysle ze to sie nie zmieni :-D
[img][img]http://pics.tinypic.pl/i/00343/mqudl6u4xvdu_t.jpg[/img][/img]
[img][img]http://pics.tinypic.pl/i/00343/69t9oh8ekcdc_t.jpg[/img][/img]
[img][img]http://files.tinypic.pl/i/00343/8bzug0fkd9dg_t.jpg[/img][/img] [img][img]http://files.tinypic.pl/i/00343/0xl30lyskdi4_t.jpg[/img][/img]

To zdjecia z ostatniej soboty.
dodam tylko ze pewne uszczelki tylko kawasaki Polska mjala :-| niestety.
Planuje wieksze zmiany ale jak nabiore inspiracji badz ktos podrzuci pomysl i napewno bedzie rodzynkiem na drodze :-) Pozdro
Lester
Posty: 1552
Rejestracja: niedziela 30 wrz 2012, 21:50
Lokalizacja: Glasgow

Postautor: Lester » czwartek 07 mar 2013, 00:12

l wiem ze wyda to sie smieszne ale nie mialem serca go sprzedac i powiedzialem ze tchne w niego zycie
to wcale nie jest smioeszne , mialem taka sama i trzymam kciuki za ciebie ;-)
Awatar użytkownika
levis
Posty: 1357
Rejestracja: czwartek 27 wrz 2012, 10:32
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Postautor: levis » czwartek 07 mar 2013, 07:31

fajny sprzęcik.
Na pewno wymieniłbym tylne siedzenie na ciemne.

No i pochwal się na co poszło 6 tyś :-) czy to kwota razem z zakupem moto :-) ?
www.motofreak.waw.pl - serwis motocyklowy w Warszawie. Zajrzyj a nie pożałujesz :-]
Lopezz

Postautor: Lopezz » czwartek 07 mar 2013, 07:59

Dzis mam caly dzien szkolenie ale jak wroce to powiem co robilem w nim doglebnie ;-)
Lopezz

Postautor: Lopezz » piątek 08 mar 2013, 00:04

Nie potrzebnie tego brzydala wstawialem tu chyba musze poszukac forum dla starych motocykli bo jak ogladam tu motocykle to az wstyd :-/
Lester
Posty: 1552
Rejestracja: niedziela 30 wrz 2012, 21:50
Lokalizacja: Glasgow

Postautor: Lester » piątek 08 mar 2013, 00:12

Nie potrzebnie tego brzydala wstawialem tu chyba musze poszukac forum dla starych motocykli bo jak ogladam tu motocykle to az wstyd
ani mi sie waz :evil:

tez miale zxr 750 i wedlug mni wcala , ale to wcale staro nie wyglada . Ma swoj urok ;-)
Awatar użytkownika
DagmaraT
Posty: 606
Rejestracja: wtorek 15 sty 2013, 22:31
Lokalizacja: Turek/Warsaw

Postautor: DagmaraT » piątek 08 mar 2013, 14:46

Nie potrzebnie tego brzydala wstawialem tu chyba musze poszukac forum dla starych motocykli bo jak ogladam tu motocykle to az wstyd :-/
Przestań :!:
Liczy się stan. Mnie się twoja Kawa podoba i widać, że włożyłeś w nią kawał czasu i serca. :-)
Lopezz

Postautor: Lopezz » piątek 08 mar 2013, 14:52

W sumie macie racje , wazne ze jezdzi :-D po za tym nie widzialem na forum takiego ZXR a

Ogolnie jak prezentowalem wam moto to ze duzo nie napisalem to w jakim stanie kupilem ten motocykl to koszmar kupilem go w Lublinie od goscia ktory nie potrafil naciagnac lancucha zero luzu mial jak go sprawdzalem
Kawe kupilem w stanie agonalnym tak stwierdzil moj mechanik i powiedzial ze tu nic nie trzyma sie kupy i sie zaczelo
najpierw zawieszenie przod:
lozysko glowki ramy , uszczelniacze , tarcze ham klocki , i lozysko w kole
potem rozbiurka i sie zaczelo znowu tragedia mocowanie linki gazu przy gaznikach na trytytke :-? a to dopiero po zdjeciu baku o ktorym juz nic nie wspomne
jak juz poroskrecal biedaka zaczelismy od instalacji elektrycznej , potem rozrzad lancuch napinacz uszczelka pod glowica , cylindry spoko walki rozrzadu tez
nastepnie swiece przewody nowe zawory regulacje i takie tam , doszlismy do gaznikow czyszczenie regulacja potem air box tragedia w moim odkurzaczu jest czysciej :-)
po drodze filtr paliwa bo w starym to smola, nie pisze o roznego rodzaju srubkach i gumkach bo za duzo by bylo, dobra gora zlozona filtr olej i plyn chlodz
nastepnie uklad hydrauliczny sprzegla tam nie bylo tragedii
tylnie zawieszenie dzieki bogu tylko klocki i jakies pierdoly typu zawleczka nakretka
skusilem sie na dwie nowe opony droga sprawa i to by bylo tak z grubsza
z wygladu to tylko kierunki i zostal pozbawiony blotnika z tylu zalozylismy mocowanie tablicy z kierunkami.
Powiem tak jak go odpalilismy tydzien temu to az bylo mi posluchac tego gaznikowca , praca silnika rowna , nie moglem sie nie przejechac no i pierwsze 50km peklo na spokojnie bo tak radzil mechanik ale i tak roznica w prowadzeniu i rozpedzaniu sie byla kolosalna po powrocie mialem banana na gembie przez caly dzien.
No i tak by to wygladalo ;-)
Łysy
Posty: 163
Rejestracja: niedziela 30 wrz 2012, 21:01
Lokalizacja: DKA

Postautor: Łysy » piątek 08 mar 2013, 18:18

Siemasz, nie jesteś sam z tą starą maszyną na tym forum :-)
Lopezz

Postautor: Lopezz » piątek 08 mar 2013, 23:08

No to super musimy wymieniac sie info , wal smialo jak cos?
Awatar użytkownika
herdi
Posty: 360
Rejestracja: czwartek 04 paź 2012, 07:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Postautor: herdi » sobota 09 mar 2013, 09:51

Kopne Cie w dupe Radek za takie gadanie, sprzęt ma dawać radość i być sprawny technicznie a jaki jest taki jest - ile par oczu tyle gustów :)
Pozdro
Herdek

Castel De Motojama.pl - najlepszy Warszawski serwis motocykli :)
Lester
Posty: 1552
Rejestracja: niedziela 30 wrz 2012, 21:50
Lokalizacja: Glasgow

Postautor: Lester » sobota 09 mar 2013, 09:59

Tak przy okazji , tobie Lopezz, tez zyczliwi kierowcy mowia ... " panie , jedno swiatlo panu nie swieci " :lol:
Awatar użytkownika
majkelek84
Posty: 1326
Rejestracja: niedziela 30 wrz 2012, 20:50
Lokalizacja: Warszawa - Bielany/Białołęka

Postautor: majkelek84 » sobota 09 mar 2013, 10:01

Tak przy okazji , tobie Lopezz, tez zyczliwi kierowcy mowia ... " panie , jedno swiatlo panu nie swieci " :lol:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ale fakt to jakaś plaga , a szczególnie starsi panowie pomykający przez pasy :-P
Lopezz

Postautor: Lopezz » sobota 09 mar 2013, 14:46

Dokladnie :-D ale jak walne drogowymi i drugie oko sie zaswieci to trawa na poboczu sie jara haha
Awatar użytkownika
M.Pusz
Posty: 304
Rejestracja: niedziela 23 gru 2012, 23:22
Lokalizacja: wrocław/ Mościsko

Postautor: M.Pusz » sobota 09 mar 2013, 15:52

nie no... takiego sprzęta nie można się wstydzić ;-) ma swój urok a po takim remoncie pracuje pewnie lepiej niż wiele duuużo młodszych roczników :mrgreen:

Wróć do „Wasze motocykle”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość