TŁUMIK CARBON CZYM PIELęGNOWAć

Wszystkie problemy dotyczące wyglądu, lakieru i ogólnie pojętej kosmetyki

Moderator: songoku

arthez

TŁUMIK CARBON CZYM PIELęGNOWAć

Postautor: arthez » środa 27 mar 2013, 11:02

Witam jak w tytule ma może ktoś z was jakiś sprawdzony sposób czym nadać blask tłumikowi z włókna węglowego.
Tłumik firmy carbon can co

Obrazek
Awatar użytkownika
nitro99
Posty: 628
Rejestracja: środa 03 paź 2012, 23:10
Lokalizacja: wwa

Postautor: nitro99 » środa 27 mar 2013, 11:19

jesli to prawdziwe lakierowane wlokno to mozesz zrobic normalna polerke jaka sie robi przy lakierach :) kosmetyki te same
wciągam hayabusy jak słoń dropsy nosem
arthez

Postautor: arthez » sobota 30 mar 2013, 08:16

Jest to prawdziwe włókno tyle że nie lakierowane i tu jest problem.
Awatar użytkownika
nitro99
Posty: 628
Rejestracja: środa 03 paź 2012, 23:10
Lokalizacja: wwa

Postautor: nitro99 » sobota 30 mar 2013, 18:29

jak bawilem sie carbonem - przed lakierowaniem na wlokno daje sie pigment do kupienia w liroju za ok 10 zl. po swietach podejde do swojego skladziku i zrobie fote zebys wiedzial czego szukac. mozna tym tyle ze nie stosowalem tego nigdy na wydechu trza by probe w jakims malo widocznym miejscu na tlumiku zrobic. pieknie uwydatnia rysonek wlokna i kryje niedoskonalosci moze akurat sie nada.
wciągam hayabusy jak słoń dropsy nosem
arthez

Postautor: arthez » sobota 30 mar 2013, 18:51

Ok to po świetach podeślij fotkę pobawię się tym zobaczymy co z tego wyjdzie, myślę ze na tłumik też się nada bo te tłumiki mają to do siebie że się nie nagrzewają.
Awatar użytkownika
nitro99
Posty: 628
Rejestracja: środa 03 paź 2012, 23:10
Lokalizacja: wwa

Postautor: nitro99 » piątek 21 sie 2020, 12:03

zgodnie z umowa masz fote kosztowalo cos ponizej 10 zl dobre tez do czernienia plastikow tylko polecam prace w rekawiczkach i ostroznie z iloscia bo cholernie geste i strasznie wydajne. i jak mowie sprawdz najpierw gdzies w jakims malo widocznym miejscu :)
Obrazek
oczywiscie kolor mazidla czarny. polecal mi to gosc ktory objasnial mi proces laminacji wlokna weglowego i oni tym smaruja przed lakierowaniem :)


Ostatnio przesunięty w górę piątek 21 sie 2020, 12:03 przez: Anonymous.
wciągam hayabusy jak słoń dropsy nosem

Wróć do „Wygląd”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość