Ku przestrodze

Znalazłeś coś ciekawego, śmisznego lub ważnego w sieci - podziel się tym

Moderator: songoku

arthez

Ku przestrodze

Postautor: arthez » poniedziałek 08 kwie 2013, 14:55

No i jest pierwsza ofiara śmiertelna na motocyklu w moim mieście. UWAŻAć NA SIEBIE

http://slupca24.pl/?p=9511
Lester
Posty: 1552
Rejestracja: niedziela 30 wrz 2012, 21:50
Lokalizacja: Glasgow

Postautor: Lester » poniedziałek 08 kwie 2013, 15:38

Jak czytam takie cos to noz w kieszeni sie otwiera :evil:
Awatar użytkownika
dżo_ana
Posty: 290
Rejestracja: środa 31 paź 2012, 16:23
Lokalizacja: wz

Postautor: dżo_ana » poniedziałek 08 kwie 2013, 16:01

nie lubię ...
:-|
Awatar użytkownika
pitrak
Posty: 859
Rejestracja: piątek 05 paź 2012, 07:18
Lokalizacja: Darłowo / POLSKA

Postautor: pitrak » poniedziałek 08 kwie 2013, 17:49

:-( Szkoda , ż tak to się skończyło :-( [*]
Z 750 S (2006) Z 1000 Sx (2011)
Obrazek
:) Lewa do góry ;) http://pitrak.w.interia.pl 8-)
Grzybek ZX9R
Posty: 191
Rejestracja: poniedziałek 01 paź 2012, 08:55
Lokalizacja: Okol. Pułtuska

Postautor: Grzybek ZX9R » poniedziałek 08 kwie 2013, 18:18

Szkoda [*] :-( a jak zwykle uznają za winnego motocyklistę bo przepisy o upewnieniu się przed wykonaniem manewru są u nas martwe jak przekonałem się na swoim przypadku i innych moich znajomych.
Awatar użytkownika
Slajciak
Posty: 863
Rejestracja: czwartek 27 wrz 2012, 10:24
Lokalizacja: Polkowice

Postautor: Slajciak » poniedziałek 08 kwie 2013, 19:50

Grzybek no a moze wina dostawczaka ktory skrecal w lewo??

Wyglada na to ze dostawczak jechal w tym samym kierunku co motocykl i skrecil normlanie w lewo.

Jakos nie widze winy puszki w tym momencie
Awatar użytkownika
levis
Posty: 1357
Rejestracja: czwartek 27 wrz 2012, 10:32
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Postautor: levis » poniedziałek 08 kwie 2013, 20:24

W sumie kto udowodni czy skręcał w lewo czy wyprzedzał tym busem??
www.motofreak.waw.pl - serwis motocyklowy w Warszawie. Zajrzyj a nie pożałujesz :-]
arthez

Postautor: arthez » poniedziałek 08 kwie 2013, 20:41

z tego co mi wiadomo na chwilę obecną to była wina motocyklisty i tak już pewnie zostanie :-( co tu dużo gadać przykra sprawa zdrowy rozsądek i pełna koncentracja na drodze pamiętajmy o tym bo każdy z nas ma dla kogo żyć.
ubek
Posty: 312
Rejestracja: czwartek 27 wrz 2012, 20:54
Lokalizacja: Heilbronn
Kontakt:

Postautor: ubek » poniedziałek 08 kwie 2013, 20:53

Tak czy siak motonita nie żyje, my musimy pamiętać żeby mieć oczy nawet w dupie jak jeździmy szczególnie jak wyprzedzamy większą ilość samochodów. Albo skręcić manetke i poczekać spokojnie.
Awatar użytkownika
jewon
Posty: 926
Rejestracja: poniedziałek 01 paź 2012, 23:53
Lokalizacja: TW89AA

Postautor: jewon » poniedziałek 08 kwie 2013, 21:51

lipa.no ale kierowca nie był gówniarzem.54 lata mógł uzyc troche wyobrazni
dlaczego ja sie jeszcze nie zajebałem?bo nie wyprzedzam przed skrzyzowaniami,w miejscach gdzie ktos moze skrecic w jakąś boczna uliczke,na posesje itp i wogóle w miescie a jezeli juz to robie to mam 100%pewnosc ze nic mi nie zagrozi.kurde no trzeba sie nauczyc przewidywania sytuacji na drodze.bez tego ani rusz
a na fotce z tego artykułu miejsce do wyprzedzania było troche kiepskie,boczne uliczki wjazdy na posesje
nie bronie i nie obwiniam nikogo no ale trza miec łeb na karku i mysleć za innych.bez tego ani rusz
Lopezz

Postautor: Lopezz » poniedziałek 08 kwie 2013, 22:06

lipa.no ale kierowca nie był gówniarzem.54 lata mógł uzyc troche wyobrazni
dlaczego ja sie jeszcze nie zajebałem?bo nie wyprzedzam przed skrzyzowaniami,w miejscach gdzie ktos moze skrecic w jakąś boczna uliczke,na posesje itp i wogóle w miescie a jezeli juz to robie to mam 100%pewnosc ze nic mi nie zagrozi.kurde no trzeba sie nauczyc przewidywania sytuacji na drodze.bez tego ani rusz
a na fotce z tego artykułu miejsce do wyprzedzania było troche kiepskie,boczne uliczki wjazdy na posesje
nie bronie i nie obwiniam nikogo no ale trza miec łeb na karku i mysleć za innych.bez tego ani rusz


Popieram , szkoda motocyklisty :-(
Łysy
Posty: 163
Rejestracja: niedziela 30 wrz 2012, 21:01
Lokalizacja: DKA

Postautor: Łysy » poniedziałek 08 kwie 2013, 22:27

Przykro się czyta takie artykuły :-( Szkoda człowieka [*]
jewon, 100% nie ma nigdy pewności, wystarczy że puszka kierunku nie włączy i lipa, każdy z nas wiecznie ryzykuje.
Grzybek ZX9R
Posty: 191
Rejestracja: poniedziałek 01 paź 2012, 08:55
Lokalizacja: Okol. Pułtuska

Postautor: Grzybek ZX9R » poniedziałek 08 kwie 2013, 23:01

Grzybek no a moze wina dostawczaka ktory skrecal w lewo??

Wyglada na to ze dostawczak jechal w tym samym kierunku co motocykl i skrecil normlanie w lewo.

Jakos nie widze winy puszki w tym momencie
Ja nie bronię tu ani puszkarza ani monity. Co innego gdy manewr robi się na skrzyżowaniu, lini ciągłej itp - wtedy jest się winnym bez 2 zdań. Co innego jednak gdy masz zjazd do posesji, przerywana linia i żadnych przeciwwskazań do wykonania manewru a osobówka nagle robi skręt bez spojrzenia w lusterko i bum. I teraz tak, zasadniczo obowiązkiem puszki jest upewnić się czy może wykonać manewr ale jak już wiem na swoim przypadku - jest to zupełnie martwy przepis w naszym Kraju. W artykule ładnie napisali że kierujący motocyklem uderzył w samochód który był w trakcie wykonywania manewru czyli wychodzi na to ze ten stal busem w połowie złożony do skrętu a moto w niego wjechało... a drugi uczestnik niestety się nie wypowie na ten temat więc sprawę już mają zamkniętą.
Awatar użytkownika
hajen
Posty: 775
Rejestracja: czwartek 27 wrz 2012, 11:50
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: hajen » poniedziałek 08 kwie 2013, 23:33

Szkoda no, każdego szkoda. My zamiast walić znicze i rozpamiętywać musimy jedynie wyciągać wnioski i uczyć się na cudzych błędach.
19marcin90

Postautor: 19marcin90 » wtorek 09 kwie 2013, 00:44

Trzeba mieć nadzieję że takich wiadomości w tym roku będzie jak najmniej.

Wróć do „Znalezione w Sieci ”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości