Solina - Ekipa dolny śląsk wyjazd w piątek rano

Moderatorzy: bullet, songoku

gizmo123
Posty: 126
Rejestracja: piątek 15 mar 2013, 20:36
Lokalizacja: Zabrze

Postautor: gizmo123 » wtorek 09 kwie 2013, 21:37

No to kto bedzie na parkingu na bramkach za mysłowicami? Myślę że to najlepsze miejsce w którym mogą się zebrać wszyscy z okolicy Katowic, a reszta chłopaków jak bedzie jechać z Wrocka to i tak musi przez te bramki przejechać więc odrazu się wszyscy spotkamy i polecimy razem, co Wy na to?
Awatar użytkownika
papdzan
Posty: 377
Rejestracja: sobota 22 gru 2012, 18:57
Lokalizacja: Uk

Postautor: papdzan » wtorek 09 kwie 2013, 21:43

ale na tym parkingu za bramkami niema nic poza nim i toaletami...nie lepiej tak jak juz pisałem ma nastepnym zajazdzie zrobic zbiórke gdzie jest co zjesc i co najwazniejsze jest tam stacja paliw?

http://maps.google.pl/maps?saddr=50.148 ... 4&t=m&z=14
Awatar użytkownika
jewon
Posty: 926
Rejestracja: poniedziałek 01 paź 2012, 23:53
Lokalizacja: TW89AA

Postautor: jewon » wtorek 09 kwie 2013, 21:45

jaworzno miasto twarzą do autostrady daje mozliwosc ominiecia bramek w mysłowicach wszystkie tiry jadące a-czwórka tak robią i dlatego teraz mamy tranzyt tirowców przez nowo wybudowaną obwodnice miasta która po roku od wybudowania zamieniła sie w gówno tylko dzieki temu że tirowcą żal dac za bramke 20zł
Awatar użytkownika
bullet
Posty: 796
Rejestracja: czwartek 27 wrz 2012, 11:22
Lokalizacja: Oleśnica

Postautor: bullet » wtorek 09 kwie 2013, 21:57

ja jestem za drugim postojem za mysłowicami bo jest tam stacja paliw i ekipa z wrocka moze odsapnac i zatankowac

Ta wersja przechodzi 8-)

Ekipa ze ślunska czeka tam na Nas ( lub My na nich )
zx9r - Z1000 - ZX10R
gizmo123
Posty: 126
Rejestracja: piątek 15 mar 2013, 20:36
Lokalizacja: Zabrze

Postautor: gizmo123 » wtorek 09 kwie 2013, 22:13

No to dogadane, teraz tylko mniej wiecej ustalić godzine o której tam zbiórka i wszystko:)
MateuSzVs

Postautor: MateuSzVs » środa 01 maja 2013, 12:53

Bullet a później lecicie na Kraków i dalej autostradą do Tarnowa, right?

Bo ja bym się dołączył do Was za węzłem w SZAROWIE. Jakieś 2km za nim są miejsca postojowe i tam moglibyśmy się ustawić ;-)

Tylko jeszcze jedna sprawa... duże macie ciśnienie żeby dojechać nad Solinę jak najwcześniej? bo ja pojadę z moją Panią, pewnie bez pełnego ubrania, w sensie spodni bo mi się przytyło trochę :-P moja Pani też ich zresztą nie ma :-/ do tego dochodzi dość długa przerwa od wspólnego jeżdżenia więc my byśmy preferowali jazdę turystyczną <160 ;-)

Kolejna sprawa to pajadę 9tką "do dopieszczenia". Narazie dopieszcza się mechanicznie więc nie chciałbym pogubić po drodze jakichś plastików :mrgreen:
Awatar użytkownika
songoku
Posty: 2604
Rejestracja: niedziela 30 wrz 2012, 21:02
Lokalizacja: Wuwua
Kontakt:

Postautor: songoku » środa 01 maja 2013, 13:05

Mateusz bez spodni jedziecie? haha no to będziecie robili niezłą sensacje na drodze..hehe :-P
Awatar użytkownika
Slajciak
Posty: 863
Rejestracja: czwartek 27 wrz 2012, 10:24
Lokalizacja: Polkowice

Postautor: Slajciak » środa 01 maja 2013, 13:22

troche bedzie zimno w torbe ;]
MateuSzVs

Postautor: MateuSzVs » środa 01 maja 2013, 14:28

możecie mi nie zaśmiecać pod postem? :evil: nie do Was adresowany :-P
Awatar użytkownika
bullet
Posty: 796
Rejestracja: czwartek 27 wrz 2012, 11:22
Lokalizacja: Oleśnica

Postautor: bullet » środa 01 maja 2013, 15:05

Mateo jak najbardziej możemy sie po trasie złapać , co do tempa to jak już wspominałem na początku jedziemy totalnie turystycznie , także mysle że będziemy tworzyć zgrany team :-P

Co do trasy to myślałem żeby jechać najprościej jak to możliwe czyli :

http://goo.gl/maps/DsgUL

po drodze będziemy tworzyć coraz większą ekipe , zabieramy chłopaków z Wro, Katowic no i Kraków :-o
zx9r - Z1000 - ZX10R
shemsu hor

Postautor: shemsu hor » środa 01 maja 2013, 17:04

Jeśli to nie problem to dołączę :)
Chciałem też zaznaczyć iż mam wolne miejsce na zadupku i jedno dodatkowe miejsce w Solinie w domku już wykupione, mogę jakąś zbłąkaną niewiastę zabrać, nawet jeśli trzeba będzie gnać po nią w przeciwnym kierunku niż Solina :), nie gryzę, nie kąsam, "nie dostawiam się" po pijaku, ot taka moja propozycja bo po co miejsce ma się marnować jak już wykupione :)


Spotkanie ekip z Wrocka i Katowic jeśli dobrze rozumiem nie jest zaraz za pierwszymi bramkami tylko dalej na pierwszej stacji benzynowej ?!
MateuSzVs

Postautor: MateuSzVs » czwartek 02 maja 2013, 00:24

dobra bullet, to my jesteśmy wstępnie umówieni. Zjazd w szarowie jest w tym punkcie który zaznaczyłem ;-) http://goo.gl/maps/xVdwQ
A jak byście mieli ochotę na jakąś kawę po drodze i rozprostowanie kończyn to zapraszam do siebie, mieszkam 3km od tego zjazdu 8-)
Awatar użytkownika
Ironek
Posty: 100
Rejestracja: wtorek 04 gru 2012, 10:46

Postautor: Ironek » piątek 03 maja 2013, 22:03

Mateusz rozpuszczalną masz? bo ja kawki nie odmówię :mrgreen:
MateuSzVs

Postautor: MateuSzVs » piątek 03 maja 2013, 23:18

ba! :mrgreen: zapraszam :-)
Awatar użytkownika
bullet
Posty: 796
Rejestracja: czwartek 27 wrz 2012, 11:22
Lokalizacja: Oleśnica

Postautor: bullet » poniedziałek 06 maja 2013, 21:16

tak sobie myśle żę czasu zostało bardzo niewiele , trzeba sie panowie konkretnie zgadać i zaplanować żeby nie było akcji na ostatnią chwile .

Musimy napisać plan trasy , czyli po kolei kogo i skąd ściągamy po trasie , ale tak juz konkretnie , miejsce itp
zx9r - Z1000 - ZX10R

Wróć do „Spotkania, wyprawy, podróże, relacje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości