ZR-7 - tarcze zegarów

Wszystkie problemy dotyczące wyglądu, lakieru i ogólnie pojętej kosmetyki

Moderator: songoku

Awatar użytkownika
Ptaku
Posty: 316
Rejestracja: poniedziałek 04 lut 2013, 23:08
Lokalizacja: Oberlazisk

ZR-7 - tarcze zegarów

Postautor: Ptaku » niedziela 14 kwie 2013, 00:19

Mam angola a co za tym idzie licznik w milach. Chcę zmienić tarcze na takie w km. Czy ktoś już to robił w ZR-7 ? Czy muszę wymontować i rozłożyć na części pierwsze całe liczniki, czy da się jakoś zdjąć górę i to wystarczy ?
Na co zwrócić uwagę przy tej operacji ?
Tarcze już mam , pozostała kwestia wymiany.
Awatar użytkownika
nitro99
Posty: 628
Rejestracja: środa 03 paź 2012, 23:10
Lokalizacja: wwa

Postautor: nitro99 » niedziela 14 kwie 2013, 11:02

po pierwsze kwestia jak sa wyskalowane nowe tarcze czy sa to tarcze z eurpejskiej wersji ? ja swoje robilem na podstawie skanow wer UK gdzie mialem wskazania i w milach i w kilometrach wiec problemu nie bylo pozostawione km. ale zawsze pozostaje wskazanie przebeigu ktore dalej bedzie liczone w milach licznik napedzany jest linka wiec tu trzebaby zmieniac slimaki zeby przelozenie bylo inne. zeby zdjac wskazowki poczytaj opisy po sieci i uzyj widelca. uwazaj na slupki ogranicznikow bo sie lubia szybko lamac.
wciągam hayabusy jak słoń dropsy nosem
Awatar użytkownika
Ptaku
Posty: 316
Rejestracja: poniedziałek 04 lut 2013, 23:08
Lokalizacja: Oberlazisk

Postautor: Ptaku » niedziela 14 kwie 2013, 13:01

Tarcze to zamienniki i wyskalowanie będzie OK. Zdaję sobie sprawę że wskazanie przebiegu zostanie w milach, ale na to już chyba nic nie poradzę. Ważne żeby prędkościomierz był czytelny.

Wróć do „Wygląd”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość