Warszawiacy jadą S7 przez wieś: 220 km/godz.

Moderatorzy: bullet, songoku

Awatar użytkownika
majkelek84
Posty: 1326
Rejestracja: niedziela 30 wrz 2012, 20:50
Lokalizacja: Warszawa - Bielany/Białołęka

Postautor: majkelek84 » czwartek 16 maja 2013, 09:33

nie tylko drajwer był ten sam z haykami :mrgreen: zresztą bardzo podniecony,skubaniec lubi adrenalinke :mrgreen:
Lester
Posty: 1552
Rejestracja: niedziela 30 wrz 2012, 21:50
Lokalizacja: Glasgow

Postautor: Lester » czwartek 16 maja 2013, 09:36

zresztą bardzo podniecony,skubaniec lubi adrenalinke
bylo mu poradzic , zeby sobie kupil dyche to mialby adrenalinki w nadmiarze ;-)
Awatar użytkownika
levis
Posty: 1357
Rejestracja: czwartek 27 wrz 2012, 10:32
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Postautor: levis » czwartek 16 maja 2013, 10:02

chujowo, ale ciągle jestem w szoku, że ta vectra was doszła...

Przecież jak ją zblokuje jakaś fura, to ponowne rozpędzanie do 220 trwa kilka minut :P
www.motofreak.waw.pl - serwis motocyklowy w Warszawie. Zajrzyj a nie pożałujesz :-]
Awatar użytkownika
hajen
Posty: 775
Rejestracja: czwartek 27 wrz 2012, 11:50
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: hajen » czwartek 16 maja 2013, 10:09

to dlatego, że wcale nie byliśmy tacy niegrzeczni :P
Awatar użytkownika
jewon
Posty: 926
Rejestracja: poniedziałek 01 paź 2012, 23:53
Lokalizacja: TW89AA

Postautor: jewon » czwartek 16 maja 2013, 10:26

ja jestem uczulony na wszelakie podejzane vectry,mondea,superby i inne takie wynalazki jak wyprzedzam takie wozy to zawsze staram sie zobaczyc kto tam siedzi za sterami.raz miałem sytuacje ze siedziała mi vectra na ogonie przez pare ładnych kilometrów zwalniam i zwalniam a chłop dalej na zderzaku,w koncu typ nie wytrzymał,wyprzedził mnie i sie okazało ze to jakiś zagraniczniak :-D

mnie tam takie wystepy w tv raczej nie groza,na tym moto co teraz mam to moze raz pojechałem 220 a tak to autostradka czy jakis expres to 150-160/h to max :-D

kidyś była taka stronka z rejestracjami wszystkich takich tajniackich wozów poscigowych z podziałem na województwa i miasta.spoko to by6ła sprawa,trzeba tę stronke odnależć
Awatar użytkownika
nitro99
Posty: 628
Rejestracja: środa 03 paź 2012, 23:10
Lokalizacja: wwa

Postautor: nitro99 » czwartek 16 maja 2013, 10:29

chujowo, ale ciągle jestem w szoku, że ta vectra was doszła...

Przecież jak ją zblokuje jakaś fura, to ponowne rozpędzanie do 220 trwa kilka minut :P
wydaje ci sie levis 2.8 t ma odejscie a wiem co mowie. zwykle 3.2 rozpedzic do 200 to chwila a co dopiero te ich powzmacniane gowna
wciągam hayabusy jak słoń dropsy nosem
Awatar użytkownika
levis
Posty: 1357
Rejestracja: czwartek 27 wrz 2012, 10:32
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Postautor: levis » czwartek 16 maja 2013, 10:34

no dobra, porównując to do 1.9 TDI to ma zajebiste odejście, ale porównując to do 130 konnego motocykla, to ma gówniane odejście...
www.motofreak.waw.pl - serwis motocyklowy w Warszawie. Zajrzyj a nie pożałujesz :-]
Awatar użytkownika
nitro99
Posty: 628
Rejestracja: środa 03 paź 2012, 23:10
Lokalizacja: wwa

Postautor: nitro99 » czwartek 16 maja 2013, 10:39

i tu sie znowu mylisz. na autostradzie takiej vectrze nie uciekniesz. moze cie jakas puszka przyblokuje ale szanse marne . musialbys sie bujnac dobrze w okolice 300 zeby myslec o zwianiu :) poza tym oni maja jedna cholerna przewage - "radio" i tu szczescie chlopakow ze nie dojechali do blokady :)
poza tym wbrew pozorom co sie sadzi o policji - ci od poscigow przechodza specjalne szkolenia z jazdy i w wiekszosci przypadkow wiedza jak wykozystac potencjal auta. nie mowie tu oczywiscie o drogowce z pcimia dolnego :)
wciągam hayabusy jak słoń dropsy nosem
Awatar użytkownika
levis
Posty: 1357
Rejestracja: czwartek 27 wrz 2012, 10:32
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Postautor: levis » czwartek 16 maja 2013, 10:48

no, pewnie tak samo myślał koleś w Porsche, który próbował za nami się utrzymać przy powrocie. Co z tego, że jego vmax jest 300 czy tam nawet większy, jak przy każdym przyśpieszaniu zostawał kilometr z tyłu. Utrzymał się może z 5 min.

Nie będę się spierał, nawet C63amg które ma ponad 500 koni w ruchu na autobanie nie mogło mnie wyprzedzić...
www.motofreak.waw.pl - serwis motocyklowy w Warszawie. Zajrzyj a nie pożałujesz :-]
Awatar użytkownika
nitro99
Posty: 628
Rejestracja: środa 03 paź 2012, 23:10
Lokalizacja: wwa

Postautor: nitro99 » czwartek 16 maja 2013, 10:58

ale porshe ma :) a to ze zrobisz mu wstyd bo tak jak wiekszosc gosci na r1 czy innych gsxr maja plus milion do lansu jak tym jezdzic nie potrafa :) wczoraj wlasnie mialem taka sytuacyjke na polnocnym na moich ulubionych winklach :) wychodze z gwiazdzistej pelna pizda na polnocny i zlapal sie gosc na gixie za mna do scigania :) wchodze wjazd na most w strone bialoleki tak z 80 tne do gory i jak bylem w polowie mostu pan sie dopiero pojawil ale na prostej pelen ogien :) no i co ? i pan w dzinsikach i trampeczkach ale suka jest :)
wciągam hayabusy jak słoń dropsy nosem
Awatar użytkownika
hajen
Posty: 775
Rejestracja: czwartek 27 wrz 2012, 11:50
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: hajen » czwartek 16 maja 2013, 10:58

Bo sie nie scigalo :P
Awatar użytkownika
nitro99
Posty: 628
Rejestracja: środa 03 paź 2012, 23:10
Lokalizacja: wwa

Postautor: nitro99 » czwartek 16 maja 2013, 11:03

nie no na prostych pan byl odwazny :) do mostu sie jakos trzymal i potem tez probowal tylko ze nie wiedzial ze zjade pod most nawrote zrobic :)
wciągam hayabusy jak słoń dropsy nosem
Awatar użytkownika
A.S.
Posty: 790
Rejestracja: niedziela 30 wrz 2012, 20:51
Lokalizacja: SMY

Postautor: A.S. » czwartek 16 maja 2013, 11:12

Tytuł jest poniżej krytyki ... a co do ucieczki to są tacy co uciekną Vectrze .. są tacy co uciekną w Częstochowie z dziewczyną na plecach dwóm hulajnogom .. Tylko czy warto ? Jeśli miał bym takie umiejętności żeby ta Vectra w pościgu wylądowała na drzewie to BARDZO chętnie bym z nich skorzystał ale sama ucieczka to zawsze potem człowiek przeżywa czy znajdą czy nie, blacha jak jest to pozamiatane, bez blachy ciągle się dopierdalają .. Dlatego ja mam złoty środek : po drodze nie jeżdżę ;-) ..

A co do blokady to raczej nie był by to radiowóz w poprzek drogi ;-) .. albo 3 radiowozy .. tylko zwykłe zatrzymanie. :-)

Tak czy inaczej ... dobrze że zachowaliście się mądrze i bez gorącej głowy .. jeśli film wyglądał jak piszecie ;-) ... skończyło się najlepiej jak mogło .. AVE ! 8-)
Pozdro !!
Awatar użytkownika
Rawro
Posty: 120
Rejestracja: poniedziałek 08 paź 2012, 10:00
Lokalizacja: Pruszków

Postautor: Rawro » poniedziałek 20 maja 2013, 09:00

Ale to rozdmuchali :)

Szkoda że program poprowadzony zupełnie nie profesjonalnie, zaprosili zawodnika rajdów enduro dla którego 180 km/h to szybko (po piachu ależ oczywiście) żeby opowiadał o motocyklach sportowych, ten do tego się kompromituje nie wiedząc nawet jak nazywają się torby na bagaż.

Cóż można powiedzieć, kompletny brak wiedzy na temat budowy i możliwości współczesnych motocykli i brak porównania, jadąc 100 na 50 bardziej przekraczamy prędkość bo jest podwojenie...


i za te kanapki to bym mu chetnie wyjebał w pysk :) :)

......... http://kontakt24.tvn24.pl/temat,motocyk ... goryId=496 ........
Kawomaniak to ja :)
Awatar użytkownika
majkelek84
Posty: 1326
Rejestracja: niedziela 30 wrz 2012, 20:50
Lokalizacja: Warszawa - Bielany/Białołęka

Postautor: majkelek84 » poniedziałek 20 maja 2013, 09:31

Ciesz się Panie, że spece się nie dopatrzyli ze kobietę wiozłeś na plecach :mrgreen:

Wróć do „Spotkania, wyprawy, podróże, relacje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości