Śląsk

Moderatorzy: bullet, songoku

Awatar użytkownika
A.S.
Posty: 790
Rejestracja: niedziela 30 wrz 2012, 20:51
Lokalizacja: SMY

Postautor: A.S. » sobota 06 paź 2012, 09:40

Ale szybko czy raczej wolno ? Bo asfalt za sprzyja jakoś ostro pałowaniu ... :-( a może bym małżowinkę zabrał .. i skąd wyruszacie ?
Pozdro !!
Awatar użytkownika
blondii88
Posty: 384
Rejestracja: niedziela 30 wrz 2012, 20:20
Lokalizacja: SK/TW8
Kontakt:

Postautor: blondii88 » sobota 06 paź 2012, 10:00

Ale szybko czy raczej wolno ? Bo asfalt za sprzyja jakoś ostro pałowaniu ... :-( a może bym małżowinkę zabrał .. i skąd wyruszacie ?
no z Jaworzna :-D po za tym my z jewonem mamy tępo turystyczne :-) :-)
http://www.bikepics.com/members/blondii88/05zx12r/
Czasem wydawać się może, że życie nie ma sensu, kiedy nic nie ma dla ciebie znaczenia, nudzisz się... Wtedy wsiądź na motór i jedź... tylko ty, maszyna, droga i szeroki horyzont...
Awatar użytkownika
A.S.
Posty: 790
Rejestracja: niedziela 30 wrz 2012, 20:51
Lokalizacja: SMY

Postautor: A.S. » sobota 06 paź 2012, 10:03

Czyli jedziecie S1 do Dąbrowy i potem na Olkusz ??
Pozdro !!
Awatar użytkownika
jewon
Posty: 926
Rejestracja: poniedziałek 01 paź 2012, 23:53
Lokalizacja: TW89AA

Postautor: jewon » sobota 06 paź 2012, 10:12

Arku taka trasa podążymy

https://maps.google.pl/maps?saddr=Trasa ... 1&t=m&z=11

przez trzebinie i na olkusz.S-jedynka nuudna jest :-D
Awatar użytkownika
A.S.
Posty: 790
Rejestracja: niedziela 30 wrz 2012, 20:51
Lokalizacja: SMY

Postautor: A.S. » sobota 06 paź 2012, 10:14

To o której mniej więcej będziecie w Ogrodzieńcu ? Ja bym tam się z wami spotkał ..
Aaaa .. wy najpierw do Skały . no ok. to o której w OKLUSZU na MCdonalds ? :-)
Pozdro !!
Awatar użytkownika
jewon
Posty: 926
Rejestracja: poniedziałek 01 paź 2012, 23:53
Lokalizacja: TW89AA

Postautor: jewon » sobota 06 paź 2012, 10:24

mysle ze jak o 12 wyjedziemy z jawo to w olkuszu ok 12.45

i na skałe
Awatar użytkownika
A.S.
Posty: 790
Rejestracja: niedziela 30 wrz 2012, 20:51
Lokalizacja: SMY

Postautor: A.S. » sobota 06 paź 2012, 10:28

Dobra ... to ustawmy się tak że jak mi się uda żonę namówić to będę 12.40 - 12.50 na McDonalds .. jak by mnie nie było to lećcie dalej ;-) .....
Pozdro !!
Awatar użytkownika
A.S.
Posty: 790
Rejestracja: niedziela 30 wrz 2012, 20:51
Lokalizacja: SMY

Postautor: A.S. » sobota 06 paź 2012, 11:08

Niestety boi się i tyle ... nie przekonam jej a na dodatek aku mi padło .. rozładowało się już ostatni jak byłem w Głuchołazach ciężko kręcił ale dawało radę .. po jeździe wyglądało OK - myślałem że za długo stał i padł ... a tu dzisiaj niespodzianka, stał tydzień ... teraz przekręcam kluczyk a prądy ucikli ... zero w ogóle ... FUCK :-(
Pozdro !!
seba601s

Postautor: seba601s » sobota 06 paź 2012, 13:18

o 12 to ja na zakupach byłem...w razie tego ja wyjade sobie jutro rano jak bedzie pogoda..jak ktoś chetny to dawać znać. Tępo spacerowe.
Awatar użytkownika
jewon
Posty: 926
Rejestracja: poniedziałek 01 paź 2012, 23:53
Lokalizacja: TW89AA

Postautor: jewon » sobota 06 paź 2012, 17:41

my zaliczyli wycieczke Ojców-Ogrodzieniec

w ogrodzieńcu znowu ktos sie rozjebał.czarna hayabusa na Rybnickich blachach bez przodu i tico z wgniecionymi drzwiami z boku.jeszcze pół godz wczesniej ta hayka stała obok nas na parkingu :-/

http://imageshack.us/photo/my-images/5/dscn1871h.jpg/

to ta hayka.za pół godziny zmieniła sie w złom,a kolesia zawijali do karetki.był z kolegą na zielonej zx9r

ostatnio jak bylismy tam w czerwcu to 100metrów od tego miejsca gdzie dzis był wypadek tez był wypadek.koles wkomponował sie w przód samochodu,niestety wtedy do czarnego wora go wsadzali

ogólnie pogoda piekna cieplutko,full słoneczko,tylko wiał mega przejebany wiatr,kilka razy jak wyjechałem z lasu dostałem potezne udeżenie wiatru w bok,myslałem że zepchnie mnie do rowu,gdybym jechał sam na jakiejs ultra lekkiej sześćsetce to pewnie by mnie do rowu zwiało,
druga sprawa jest sezon wykopek i na wioskach drogi mega zasyfione błotem od traktorów które wjeżdzały z pola z błotem na kołach.trza mega uważac,zwłaszcza na winklach,

w ojcowie standardowo w zacienionych miejscach mokra droga,ktos kto nie zna tamtych terenów na mokrych winklach moze sie niezle przejechać,no i jebnieci kierowcy puszek którzy w ojcowie scinaja zakręty,raz zaliczyłbym maske takiego oszołoma

no i standardowo nie obyło sie bez incydentu z udziłem bmw.wyprzedzam sznur aut i beemkowicz z srodka stawki stwierdził że on tez sobie wyprzedzi,tylko szkoda ze ja juz w tym momencie wyprzedzałem,oczywiscie wogóle nie spojtrzał w lusterko i wjechałbym mu w zad.to juz kolejna podobna przygoda z udziałem samochodu bmw.utwierdza mnie to w przekonaniu że kierowcy tych pojazdów w wiekszosci to debile

pozatym wycieczka udana.mnóstwo motocyklistów było dzis na drogach
seba601s

Postautor: seba601s » sobota 06 paź 2012, 21:33

Potwierdzam mnóstwo...jednak dziśsobie pojechałem na Wisłe. Spotkałem sie z Piotrkiem i śmigneliśmy na Szczyrk i Bielsko..super ciepło ,a ja i Honda dogadujemy sie coraz lepiej :-D
Awatar użytkownika
jewon
Posty: 926
Rejestracja: poniedziałek 01 paź 2012, 23:53
Lokalizacja: TW89AA

Postautor: jewon » sobota 06 paź 2012, 23:16

tera mam urlop i w tygodniu chciałbym sie przejechac tam

:arrow: https://maps.google.pl/maps?saddr=Fryde ... 1&t=m&z=10

na magiczna droge z super zakretami i nawierzchnią,po drodze zachaczyć o punkt widokowy w koniakowie i wrócic przez korbielów i zywiec.z jaworzna to tylko 150 w jedna strone :-D

w tygodniu ma być w miare pogoda,wiem kiepski czas do południa ale ja akurat mam urlop :-P

gdyby ktos był chetny to dawać znać przejeziemy się
seba601s

Postautor: seba601s » niedziela 07 paź 2012, 13:27

Jewon sam jedziesz czy z plecakiem?? ;-)
Ja w tyg.nie ma szans...praca potem rehabilitacja..
Awatar użytkownika
jewon
Posty: 926
Rejestracja: poniedziałek 01 paź 2012, 23:53
Lokalizacja: TW89AA

Postautor: jewon » piątek 16 paź 2020, 09:47

z plecakiem jade :-D chociaz sie jeszcze zastanowie,bo sledze pogode i niby w tyg bedzie pare dzionków słonecznych ale w okolicach 10 stopni ciepła.jak dla mnie to troche za zimno
a w tamtych słowackich terenach 5/6 stopni.wypizd.
jedyne co to chyba sie wybierzemy we wtorek do katowic sprawy pozałatwiać.motocyklem bo pucha to bym tam chyba w korkach zapaści nerwowej dostał :-D


Ostatnio przesunięty w górę piątek 16 paź 2020, 09:47 przez: Anonymous.

Wróć do „Spotkania, wyprawy, podróże, relacje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość