Światła zx6r

Wszystkie problemy dotyczące wyglądu, lakieru i ogólnie pojętej kosmetyki

Moderator: songoku

Awatar użytkownika
levis
Posty: 1357
Rejestracja: czwartek 27 wrz 2012, 10:32
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Postautor: levis » czwartek 06 lut 2014, 11:44

I napierdalanie xenonem po lusterkach i zabrany dowód rejestracyjny przy pierwszej kontroli policyjnej :P
www.motofreak.waw.pl - serwis motocyklowy w Warszawie. Zajrzyj a nie pożałujesz :-]
Awatar użytkownika
songoku
Posty: 2604
Rejestracja: niedziela 30 wrz 2012, 21:02
Lokalizacja: Wuwua
Kontakt:

Postautor: songoku » czwartek 06 lut 2014, 11:45

tiaaa na bank...
Awatar użytkownika
Lolka
Posty: 624
Rejestracja: czwartek 21 lis 2013, 22:45
Lokalizacja: lubelskie

Postautor: Lolka » czwartek 06 lut 2014, 12:10

no to ustawić się ich nie da żeby nie napierdalały po tych lusterkach? chłopaki, ja wiem, jestem tylko babą, nie znam się, powiedzcie wprost czy jest sens się bawić w to przerabianie, zdaję sobie sprawe że przy kontroli może być lypa bo przeróbka pozbawia homologacji, zdurniałam już sama :-P
Awatar użytkownika
jewon
Posty: 926
Rejestracja: poniedziałek 01 paź 2012, 23:53
Lokalizacja: TW89AA

Postautor: jewon » czwartek 06 lut 2014, 12:23

jak kto woli jedni lubia jak im się jedno swiatło swieci,inni lubia jak dwa :-D
z perspektywy kierowcy itak tego nie widać :-D

a ksenony itp??jesli jezdzisz tylko w dzień,a po zmroku wcale lub sporadycznie to nie widze sensu montowania takiego gadżetu,cheba że dla szpanu :-D

swoja drogą też strasznie denerwują mnie tacy oślepiacze walący z przeciwka po oczach jakimś niebieskawym gów*em
Awatar użytkownika
Lolka
Posty: 624
Rejestracja: czwartek 21 lis 2013, 22:45
Lokalizacja: lubelskie

Postautor: Lolka » czwartek 06 lut 2014, 12:29

no i ok! konstruktywna krytyka. dzięki za to. jak to napisał ktoś wyżej może poprostu prześladuje mnie symetria, może chodzi o estetykę, na pewno nie chodzi o szpan.
Awatar użytkownika
levis
Posty: 1357
Rejestracja: czwartek 27 wrz 2012, 10:32
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Postautor: levis » czwartek 06 lut 2014, 13:30

powiem tak. Jak jechałem z Grzybkiem na zlot i jak w danym momencie jechał za mną, to mimo 30 stopni, pełnego słońca, ciągle walił mi xenonami po lusterkach i to było denerwujące.

Nie wiem jak popatrzą na to na przeglądzie. Jak diagnosta się nie zna, to podbije bez gadania.

Jak będzie kumaty, to powie, że oświetlenie nieseryjne, bla bla bla i nie podbije. A jak trafi się na takiego policjanta, to zabierze dowód...
www.motofreak.waw.pl - serwis motocyklowy w Warszawie. Zajrzyj a nie pożałujesz :-]
Awatar użytkownika
songoku
Posty: 2604
Rejestracja: niedziela 30 wrz 2012, 21:02
Lokalizacja: Wuwua
Kontakt:

Postautor: songoku » czwartek 06 lut 2014, 15:28

ja chyba miałem wszystkie moto co nie świeciły symetrycznie - dla mnie to nie ma żadnego znaczenia :-)
Grzybek ZX9R
Posty: 191
Rejestracja: poniedziałek 01 paź 2012, 08:55
Lokalizacja: Okol. Pułtuska

Postautor: Grzybek ZX9R » czwartek 06 lut 2014, 19:58

Levis, jakoś mi o tym po drodze nie wspomniałeś że waliło Ci w lusterko :-D Kwestia ustawienia lampy. Na tej soczewce jest normalnie linia odcieńcia więc można sobie ustawić praktycznie jak się chce (jeżeli klosz jest gładki) Wiadomoże jest to chińszczyzna i cudów nie będzie ale jakieś gów*o najgorsze też nie jest ;-) Co do barwy to są różne do wyboru - można wybrać białą jak żaróweczki a nie koniecznie niebieską ;-) Co do kontroli to wiadomo jak się trafi - ja widocznie trafiałem zawsze na mało zainteresowanych tematem bo przeciez skoro tak swieca na niebiesko i bija w kosmos to znaczy ze kazdy patrol by mnie kontrolowal a zaden tego nie zrobil, ba nawet po wypadku gdy pol moto skasowane nikt mi dowodu nie zatrzymal :-D hehe
Awatar użytkownika
majkelek84
Posty: 1326
Rejestracja: niedziela 30 wrz 2012, 20:50
Lokalizacja: Warszawa - Bielany/Białołęka

Postautor: majkelek84 » czwartek 06 lut 2014, 21:11

yyy ja przyznaje się bez bicia mam xenona w soczewce ... nie raz już mnie policja zatrzymywała i nigdy im nie przeszkadzał, bardziej wkurwiała ich nieczytelna tablica i brak odblasku :]
Awatar użytkownika
nitro99
Posty: 628
Rejestracja: środa 03 paź 2012, 23:10
Lokalizacja: wwa

Postautor: nitro99 » piątek 07 lut 2014, 09:55

jak juz ktos koniecznie musi - wygląda mi na jnedyne sensowne pod względem wykonania i końcowego wyglądu reflekora oraz efektyu w postaci niezłego swiatla
http://www.theretrofitsource.com/
nie przemawia do mnie tylko konieczność rozklejania lampy ;-) na YT jest trochę filmow jak to się montuje i jak wygląda regulacja ;-) kwestia co homologacja samego reflektora bo tu jest problem . mi się nie udało na hid-ach przejść prau przegladow. zawsze ta sama gadka " panie mamy kamery nie możemy jedz pan wymien zarowke "
wciągam hayabusy jak słoń dropsy nosem
Awatar użytkownika
M.Pusz
Posty: 304
Rejestracja: niedziela 23 gru 2012, 23:22
Lokalizacja: wrocław/ Mościsko

Postautor: M.Pusz » piątek 07 lut 2014, 23:10

nitro99, rozklejenie lampy to najprostsza sprawa :) pod ksenon musi być soczewa do tego przystosowana ale i to na nic jak się źle wszystko spasuje. Montażysta musi mieć pojęcie, co nie zmieni faktu że homologacji nie będzie, ale z praktyki wiem że nikt się nie przyczepi jak nie będzie walić po oczach. ;-)
Awatar użytkownika
nitro99
Posty: 628
Rejestracja: środa 03 paź 2012, 23:10
Lokalizacja: wwa

Postautor: nitro99 » sobota 08 lut 2014, 16:55

no dlatego wlasnie najbardziej podoba mi się oferta tej firmy ze stanow :) przerabiałem hid i o ile na puszki działa to na diagnostów nie koniecznie chociaż ze strony policji jakos specjalnego napięcia nigdy nie było
wciągam hayabusy jak słoń dropsy nosem

Wróć do „Wygląd”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość